PDA

View Full Version : سوال: استفاده ار کامپونت تلریک در برنامه

mortezasar
چهارشنبه 22 شهریور 1391, 23:10 عصر
سلام من نسخه تجاری تلریک به حجم یک گیگ رو دانلود کردم و در برنامه م ازش استفاده کردم اما وقتی نرم افراز رو روی سیستم دیگه ای انتقال میدم صفحه ای که کامپونت تلریک رو داره اجرا نمیشه و ارور میده دوستان میدونن مشکل چیه این ارور رو میده
و یک سوال دیگه از کجا میشه فهمید نسخه ای که دارم نیاز به کرک نداره البته تو سایت نوشته بود نسخه تجاری هست و نیاز به فعال سازی نداری
خودم فکر میکنم dll هاش رو باید انتقال بدم اما نمیدونم کدوم ها رو انتقال بدم تویه پوش bin نیست dll هاش چیکارش کنم لطفا کمک کنید
با تشکر

http://uploadtak.com/images/y2613_0.jpg

ehsan7007
چهارشنبه 22 شهریور 1391, 23:15 عصر
dll هاش رو اد کردی؟

mortezasar
چهارشنبه 22 شهریور 1391, 23:18 عصر
سلام
نه از کجا اد کنم تویه پوشه نصب خیلی dll هست کدوم ها رو بردارم و کجا بذارم

behnam_khademi
چهارشنبه 22 شهریور 1391, 23:38 عصر
چند تا dll در شاخه bin هست به اونا احتیاج داری باید باهاش باشه

mortezasar
چهارشنبه 22 شهریور 1391, 23:57 عصر
سلام تویه محل نصب تلریک دو تا پوشه بین هست یکی bin و دیگری bin40 کدوم dll ها رو بردارم یک بار همه dllهت رو کپی کردم اما جواب نداد

Yasersadegh
پنج شنبه 23 شهریور 1391, 08:17 صبح
سلام دوستان
بعضی از کامپیوننتها رو وقتی نصب میکنی رویه سیستم، فایلهای اصلی خودش که تویه برنامه استفاده میشه رو تویه پوشه Assembly ویندوز نصب میکنه!
وقتی شما از این کامپوننتها استفاده میکنی باید تویه فایل نصب برنامت روی سیستم دیگه باید اون فایلها رو هم تویه Assembly ویندوز اون سیستم کپی کنی!!
ولی اینکار (کپی تویه Assembly) به راحتی کپی بقیه فایلها نیست!!:اشتباه:
من که با خود برنامه ساخت Setup ویژوال استدویو هر کاری کردم نتوستم کپی کنم، ولی میگن که با Install Shield میشه اینکارو کرد!!

حالا احتمالا این کامپوننتها هم با توجه به حجم یک گیگی و تجاری بودنش و صد البته با توجه به تصویر اروری که انداختی حتما از این نوع کامپوننتها است.:متفکر:
اگه تونستید یه ستاپی بسازید که در پوشه Assembly فایل کپی کنه ما روهم بی نصیب نذارید!!:چشمک:
البته دوستان و اساتید محترمی هم که راه حل اینکارو بلدن لطفا ما رو از لطف خودشون بی نصیب نذارن!!:لبخند:
موفق باشید

ehsan7007
پنج شنبه 23 شهریور 1391, 09:17 صبح
من که همه جا و حتی تو ستاپ ساختن با خودویژال استدیو اینکار رو کردم و رو سیستم های دیگه هم تا الان مشکلی نداشته :

اول این ادرس :

C:\Program Files\Telerik\RadControls for WinForms Q1 2012\Bin

دوم :

می تونین از Add Reference و از تبه دات نت هرچی اولش نوشته تلریک رو اد کنید و از پراپرتیس Copy to local رو برابر true قرار بدید.

موفق باشید.