PDA

View Full Version : چطور یک job تعریف کنم که Script داخل روزانه پشتیبان با مثال زیر بگیرد

ali_abbasi22145
یک شنبه 18 دی 1384, 16:16 عصر
استفاده از Script
در این Script متغیر path حاوی مسیر، نام فایل و همچنین تاریخ، ساعت و دقیقه اجرا میباشد.

Declare @path varchar(200)

Set @path='C:\Backup\BK_' + Replace(Cast(GetDate() As char), ':', '-') + '.BAK'

BACKUP DATABASE [MyDatabaseName] TO DISK = @path WITH NOINIT,
NOUNLOAD, NAME = N'My Backup', NOSKIP, STATS = 10, NOFORMAT

سپس یک Daily, Weekly, Monthly) Job) تعریف کرده و Script فوق را در آن Job قرار میدهیم که باعث میشودScript ما به صورت متناوب اجرا شود.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

من چطوری این را انجام دهم ؟ "سپس یک Daily, Weekly, Monthly) Job) تعریف کرده و Script فوق را در آن Job قرار میدهیم که باعث میشود Script ما به صورت متناوب اجرا شود. "

البته با خود Script بالا تست کردم و دستورات فوق error در SQL Server نمی دهد ، لطفا کامل توضیح دهید :

AminSobati
چهارشنبه 21 دی 1384, 23:56 عصر
دوست عزیزم،
شما Job رو به همراه زمانبندیش توسط Enterprise Manager بسازید و بعد روی اون Right Click کنین و استکریپتش رو بدست بیارین.

ali_abbasi22145
پنج شنبه 22 دی 1384, 08:45 صبح
دوست عزیزم،
شما Job رو به همراه زمانبندیش توسط Enterprise Manager بسازید و بعد روی اون Right Click کنین و استکریپتش رو بدست بیارین.

سلام استاد عزیز
از توجه شما متشکرم ما مثل شما وارد نیستیم و Job رو به همراه زمانبندیش توسط Enterprise Manager ساختم کجا روی اون Right Click کنم و استکریپتش رو بدست بیارم؟

AminSobati
پنج شنبه 22 دی 1384, 12:22 عصر
روی خود Job

ali_abbasi22145
شنبه 24 دی 1384, 09:26 صبح
سلام
از توجه شما ممنونم و من متاسفانه پیدا نکردم یک عکس از آن بگیرید و برایم لطفا اینجا بگذارید.

سید مسعود موحد
شنبه 24 دی 1384, 10:47 صبح
دوست عزیز
اینم عکسش

Lolita
شنبه 24 دی 1384, 21:34 عصر
ببخشید .. توی عکس .. دیدم که Replication دارید .. ولی روی LOCAL هستش.
آیا مشکلی پیش نمی آید روی LOCAL ‌؟

خیلی ممنون.

AminSobati
دوشنبه 26 دی 1384, 00:09 صبح
شما از یک دیتابیس در Local میتونین به دیتابیس دیگه ای باز روی Local عمل Replication انجام بدین. یعنی Subscriber, Publisher, Distributor یکی باشند

ali_abbasi22145
دوشنبه 17 بهمن 1384, 10:38 صبح
سلام
ممنون از کمک آقایان.
من در برنامه ای که با SQL SERVER 2000 یکی دیگر نوشته بود دیدم که هروز ساعت 10 صبح توسط SERVER از بانک پشتیبان گرفته می شود و پیغامی مبنی بر پشتیبان گیری از طرف SQL SERVER 2000 نشان داده می شود.
حال من می توانم ان زمانبندی را درست کرده و پشتیبان بگیرم چگونه پیغامی مبنی بر پشتیبان گیری از طرف SQL SERVER 2000 نشان داده می شود را در sql درست کنم؟؟؟