PDA

View Full Version : سوال: آیا استفاده از کامپوننت هایی مانند DevExpress به مرور زمان مشکل زا نخواهد بود؟؟

r. salehi
جمعه 24 شهریور 1391, 02:59 صبح
عرض سلام و ادب
دوستان همه می دونیم که استفاده از کامپوننتهایی مثل DevExpress کار برنامه نویسی رو خیلی تسریع و زیباتر میکنه اما من یک سوال دارم. استفاده از نسخه های کرک شده این کامپوننت ها به مرور زمان برای برنامه مشکل ایجاد نمیکنه؟ کرک این کامپوننتها از کار نمی افته؟
من در این زمینه کاملا بی تجربه هستم. از دوستانی که عملا و طولانی مدت در این خصوص تجربه دارند خواهش دارم که راهنماییم کنند.
لازم به توضیحه که برنامه من کاملا در فیلد دیتا و جداول و پالایش اطلاعاته. مثلا یک DataGridView پرقدرت شدیدا کار منو تسهیل میکنه. به نظر شما کدوم یک از کامپوننت ها در این زمینه قویتر هستند؟
پیشاپش از لطف دوستان سپاسگذاری می کنم.

djhooman
جمعه 24 شهریور 1391, 14:05 عصر
فقط و فقط تلریک !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

abdullah20
جمعه 24 شهریور 1391, 14:21 عصر
خیر مشکلی برای کرک پیش نمیاد
فقط سعی کنید کامپوننتها را از یک سایت معتبر دانلود کنید
مثل softgozar

Mani_rf
شنبه 25 شهریور 1391, 16:14 عصر
تا جایی که می توانید از اینگونه کامپاننت ها استفاده نکنید. در این مورد بارها و بارها صحبت شده که با کمی جستجو می توانید ای مطالب را پیدا کنید.

r. salehi
یک شنبه 26 شهریور 1391, 17:04 عصر
تا جایی که می توانید از اینگونه کامپاننت ها استفاده نکنید. در این مورد بارها و بارها صحبت شده که با کمی جستجو می توانید ای مطالب را پیدا کنید.

سلام و ممنونم از پاسخگویی شما
من تو سایت سرچ زدم راستش مطلب خاصی پیدا نکردم. میتونم خواهش کنم دلایلتون رو توضیح بدین؟
ممنونم

swallow.pa
دوشنبه 27 شهریور 1391, 18:24 عصر
من از كامپونتهاي دات نت بار استفاده مي كنم فكر مي كنم پروژه ام داره قاطي مي كنه و احتمالا بايد اونها رو با كامپونتهاي خود وي بي عوض كنم :گریه:

peyman677
چهارشنبه 05 مهر 1391, 18:26 عصر
عرض سلام و ادب
دوستان همه می دونیم که استفاده از کامپوننتهایی مثل DevExpress کار برنامه نویسی رو خیلی تسریع و زیباتر میکنه اما من یک سوال دارم. استفاده از نسخه های کرک شده این کامپوننت ها به مرور زمان برای برنامه مشکل ایجاد نمیکنه؟ کرک این کامپوننتها از کار نمی افته؟
من در این زمینه کاملا بی تجربه هستم. از دوستانی که عملا و طولانی مدت در این خصوص تجربه دارند خواهش دارم که راهنماییم کنند.
لازم به توضیحه که برنامه من کاملا در فیلد دیتا و جداول و پالایش اطلاعاته. مثلا یک DataGridView پرقدرت شدیدا کار منو تسهیل میکنه. به نظر شما کدوم یک از کامپوننت ها در این زمینه قویتر هستند؟
پیشاپش از لطف دوستان سپاسگذاری می کنم.

سلام
من مدتیه از این کامپوننت استفاده می کنم و خیلی خیلی راضیم کامپوننت DotNetbar که نسخه قبلی این مجموعه است کمی مشکل زا است اما DevExpress خیلی بهتر ، سرعتر و راحت تره
DataGridView که به نام GridControl می باشد بسیار بسیار قوی و دارای امکاناتی فوق العاده می باشد مانند جستجوی راحت بدون هیچگونه کد نویسی ، امکانات ویژه چاپ و...
بنظر من از این کامپوننت حتما استفاده کنین

Hybrid
چهارشنبه 05 مهر 1391, 19:36 عصر
سلام ،

من به جز بسته Dotnetbar از بسته Telerik هم استفاده کردم و با هیچکدوم با مشکل خاصی مواجه نشدم ، این نکته رو فراموش نکنید همه ی این بسته ها کرک شده هستند ، پس غیر منطقیه بگیم که همشون 100 درصد و بدون هیچ مشکلی کار میکنن ، توصیه من اینه که پروژه های بزرگ رو با این کامپوننت ها انجام ندین تا بعدا در صورت بروز مشکل بر سر خود فشار وارد نکنید :لبخند:

موفق باشید

Hossis
چهارشنبه 05 مهر 1391, 23:18 عصر
تا جایی که می توانید از اینگونه کامپاننت ها استفاده نکنید.
ولی من می گم به هیچ عنوان از این ها استفاده نکنید چون همه رو امتحان کردم،‌همشون قاطی می کنند
بعد از کلی طراحی و ظاهر سازی، مجبورید این ها رو حذف کنید و این یعنی به هدر رفتن وقت و زحمات شما
خود دانید!