PDA

View Full Version : سوال: ارور 53 در ارتباط با دیتابیس روی سرور از طریق sql ?

Fartaj
جمعه 24 شهریور 1391, 11:59 صبح
سلام خدمت دوستان

تا حالا هر بار وصل می شدم همچین اروری نمی داد اما از دیروز هر کاری می کنم ارور می ده ؟

متن ارور :

TITLE: Microsoft SQL Server Management Studio
------------------------------

Error connecting to '11.111.111.111'.

------------------------------
ADDITIONAL INFORMATION:

Failed to connect to server11.111.111.111. (Microsoft.SqlServer.ConnectionInfo)

A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server) (Microsoft SQL Server, Error: 53)

aliblue
جمعه 24 شهریور 1391, 12:07 عصر
روی کامپیوتر تنظیمات شبکه رو تغییر ندادی یا برنامه ای برای شبکه کردن نصب نکردی؟من یکبار که ComputerName رو تغییر دادم این مشکل برام پیش اومده بود.

Fartaj
جمعه 24 شهریور 1391, 12:57 عصر
والا برای یکی قرار بود یک سایت دانشجویی درست کنم منتها قرار بود دیتابیسش اکسپرس باشه و با خود ویژوال درست بشه اماچون من خودم با sql کار می کردم وقتی اومدم از خود ویژوال دیتابیس رو درست کنم ویژوال کانکت نمی شد به sql express یکم که جستجو کردم متوجه شدم باید داخل sql server configuration manager یک سری سرویس ها رو run کنم تنها کاری که کردم همینه و بعد از این کار نه cut درست به ftp وصل می شه و نه sql به دیتابیس وصل می شه ؟؟

fakhravari
جمعه 24 شهریور 1391, 19:14 عصر
مشکل در ادرس دهی است.

manad143
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394, 12:05 عصر
سلام خدمت دوستان

تا حالا هر بار وصل می شدم همچین اروری نمی داد اما از دیروز هر کاری می کنم ارور می ده ؟

متن ارور :
با ارور 53 چه کار کنم ؟؟
به دادم برسید