PDA

View Full Version : سوال: کمک /// برنامه و داکیومت برنامه

asirboy
جمعه 24 شهریور 1391, 20:34 عصر
آقا من یه پروژه دارم ولی نمی دونم چه طوری براش داکیونت درست کنم .. :ناراحت:
کسی هست که کمکم کنه

NasrEsk
جمعه 24 شهریور 1391, 20:36 عصر
منظورت چیه؟

asirboy
جمعه 24 شهریور 1391, 20:41 عصر
منظورت چیه؟

من در برنامه نویسی C#‎ کاملاً مبتدی هستم ولی یه پروژه محاسبه حقوق اساتید نوشتم در حد مبتدی و حالا استاد گرامی ازم داکیومنت می خواد ...ولی نمی دونم چطور باید درستش کنم و مطالبشو چی بنویسم ؟

ehsan7007
جمعه 24 شهریور 1391, 21:16 عصر
منظورتون ابزار گزارش گیریه که اطلاعات برنامه رو مثلا درقالب فایل ورد بده؟

تو سایت کریستال ریپورت رو سرچ کنید.

barnamenevisjavan
جمعه 24 شهریور 1391, 21:31 عصر
نه خیر منظورشون داکیومنت یا همون سند پروژه هست که از سیر تا پیاز پروژه رو باید بنویسید بصورت توضیحی و مقاله من پیشنهاد میکنم از اینترنت یه داکیومنت دان کنید بعد از روی اون بنویسید

Arash_janusV3
جمعه 24 شهریور 1391, 21:32 عصر
اگر درست فهمیده باشم
می خواهید مستند سازی کنید
راحت ترین راهش نوشتن Comment در بالای هر قسمت کدهاست

//...

barnamenevisjavan
جمعه 24 شهریور 1391, 21:52 عصر
این سند میتونه براتون راه گشا باشه البته توصیه میکنم که از شکل ها و گراف ها زیاد استفاده کنید ارزش داکیومنت رو بالا میبره داکیومنت اگر واقعا داکیومنت باشه میتونید به قیمت میلیونی بفروشینش

ehsan7007
جمعه 24 شهریور 1391, 22:01 عصر
اگر واقعا داکیومنت باشه میتونید به قیمت میلیونی بفروشینش

داکیومنت یا برنامه؟

barnamenevisjavan
جمعه 24 شهریور 1391, 22:13 عصر
داکیومنت عزیز من
برنامه رو که همه مینویسن این ببین اگر یه ادم شناسنامه نداشته باشه اون ادم هیچ ارزشی نداره برنامه نویسی هم اینطوریه اگر برنامه شما داکیومنت نداشته باشه بی ارزشه همیشه سعی کنید یه داکیومنت فوق العاده درست کنید البته نباید به 3 یا 4 صفحه بسنده کنید باید حداقل یه 100 صفحه ای نوشته باشید تا ارزش داشته باشه

barnamenevisjavan
جمعه 24 شهریور 1391, 22:14 عصر
البته خوب اگر برنامه هم نباشه و فقط داکیومنت باشه باز ارزشی نداره انگار که یه فرد مرده و شناسنامش باطلش شده

ehsan7007
جمعه 24 شهریور 1391, 22:20 عصر
ممنون ، ولی منظورم اینه که اگه شما همچین سندی در ست کنی ، قیمت برنامتون می ره بالا ، اسن سند رو که کسی نمی خره؟!

barnamenevisjavan
جمعه 24 شهریور 1391, 22:22 عصر
چرا نمیخره عزیز من تو برو تو نخش ببین چه کسایی حاظرن بابتش پول بدن.دانشجو که یه برنامه به استاد تحویل میده باید سند کاملش رو هم بهش بده تا بتونه ازش نمره قبولی بگیره

m0hammad_01
شنبه 25 شهریور 1391, 00:14 صبح
سلام
دوست عزیز.بنده تا حدودی به تهیه مستندات آشنایی دارم.من نمی دونم استادتون در چه مواردی یا تا چه حدی ازتون مسنتندات می خواد.
اگه تا حدودی چرخه تولید نرم افزار و متدولوژی ها و رسم دیاگرام ها آشنایی دارید که خوب کارتون آسونه.اگه آشنایی ندارین که کارتون سخته (جمله بندی رو حال کن:لبخند:)
به نظرم تو نت بچرخ.لازم نیست تو سایت های انگلیسی بگردی.تو همین سایت های فارسی زبا میتونی نمونه های زیادی از مستندات رو (البته همشون درست و صحیح نوشته نشدن و دارای اشتباه های زیادی هستن) به رایگان دانلود کنی و ازشون الگو برداری کنی.البته این پینهاد واسه زمانی هست که به شدت زمان کم دارین.وگرنه پیشنهاد اصلی من یاد گرفتن سمائل مربوط به تحلیل، طراحی نرم افزار و تولید مستندات هستش.

asirboy
شنبه 25 شهریور 1391, 23:37 عصر
این سند میتونه براتون راه گشا باشه البته توصیه میکنم که از شکل ها و گراف ها زیاد استفاده کنید ارزش داکیومنت رو بالا میبره داکیومنت اگر واقعا داکیومنت باشه میتونید به قیمت میلیونی بفروشینش

ممنون این فایل کمک خوبی بهم بود

اکگه برات مقدوره فایلی داری که کمی پیشرفته تر باشه ؟ رو برام بزاری ؟