PDA

View Full Version : مشکل در گزارش جمع مرخصی روزانه و ساعتی

masmosi
جمعه 24 شهریور 1391, 22:42 عصر
با سلام خدمت دوستان من یه برنامه می خواستم که در اون هر پرسنلی درماه یه مقدار مرخصی ساعتی و یه مقدار مرخصی روزانه رو میره جمعش رو حساب کن من امادش کردم ولی نمی تونم یک کوئری اماده کنم که جمعه روزانه ها و ساعتی ها رو به من بده لطفا کنم کنید فایل رو ضمیمه می کنم

syasamboo3
شنبه 25 شهریور 1391, 00:04 صبح
اگه جمع ها رو توی گزارش بدست بیاریدبهتر نمیشه؟

bemilove
سه شنبه 28 شهریور 1391, 07:31 صبح
با سلام خدمت دوستان من یه برنامه می خواستم که در اون هر پرسنلی درماه یه مقدار مرخصی ساعتی و یه مقدار مرخصی روزانه رو میره جمعش رو حساب کن من امادش کردم ولی نمی تونم یک کوئری اماده کنم که جمعه روزانه ها و ساعتی ها رو به من بده لطفا کنم کنید فایل رو ضمیمه می کنم

توی این تاپیک قطعا جواب سوالت را خواهی یافت
لینک (http://barnamenevis.org/showthread.php?262597-%D8%AC%D9%85%D8%B9-%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA&highlight=%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA)

hasanhzd
چهارشنبه 29 شهریور 1391, 21:39 عصر
سلام
میشه بهم یاد بدین چطوری فایل ضمیمه کنم این بالا عکسو فیلم هست از همونجا باید آپلودکنم؟

Abbas Amiri
چهارشنبه 29 شهریور 1391, 23:43 عصر
برای ضمیمه کردن میتوانید از کلید حالت پیشرفته که در پایین صفحه، سمت چپ وجود دارد وارد صفحه بعدی شوید ودرآنجا بروی کلید مدیریت ضمیمه ها کلیک کرده و درفرم بازشده ، دکمه افزودن فایل را زده وپس از آن انتخاب فایل درکامپیوتر خود ، دکمه آپلودکردن فایل ها بزنید .پس ازچند لحظه در زیر دکمه مدیریت ضمیمه ها ظاهر خواهد شد . بعد از زدن ارسال پاسخ کارتمام است