PDA

View Full Version : wondows control library

morteza69
شنبه 25 شهریور 1391, 13:03 عصر
با سلام خدمت اساتید
دوستان فیلم های آموزش مهندس مهرداد کیانیان رو تهیه کردم و دارم میبینم رسیدم به بخشی ک عنوان تاپیک هست....
ایشون سی شارپ 2005 آموزش میدن و وقتی new زدن گزینه ی wondows control library وجود داشت و تونستن باز کنن وو ادامه آموزش...ولی من 2010 نصب کردم و تو گزینه های new این گزینه موجود نیست...
چه حووری میتونم به این بخش دسترسی داشته باشم ؟؟
مرسی دوستان عزیز

و سوال دیگه اینکه آیا دیدن این فیلم های آموزشی به نظر شما مفید خواهد بوود ؟؟
خیلی دووس دارم برنامه نویس شم....

morteza69
شنبه 25 شهریور 1391, 17:17 عصر
کسی نیس جواااااب بده ؟؟ :متعجب:

kkkaka
شنبه 25 شهریور 1391, 19:16 عصر
سلام دوست من
بنده هم 2010 نصب دارم و این گزینه رو از مسیرر زیر:
New Project /Visual C# /Windows/Windows Forms Control Library
احتمالآ شما موقع نصب برنامه رو کامل نصب نکردید مجددآ اقدام به نصب برنامه کنید.
====
مرتضی جان به نظر بنده در امر یادگیری مهمترین چیز علاقه و پشتکاره بعد از این فیلم آموزشی خوبه ولی به نظر من شما پس از یاد گیری اصول برنامه نویسی مثل انواع داده ها و نحوه استفاده از کنترلها بهتره یه پروژه ساده رو در نظر بگیری و شروع کنی به برنامه نویسی نیاز نیست در ابتدا حتمآ یه نرم افزار حسابداری طراحی کنی یه دفتر تلفن ساده میتونه به شما خیلی کمک کنه که چیز های زیادی یاد بگیرید .
هیچ وقت ذهن خودتونو توی یه محدوده خاص نگه ندارید سعی کنید یه پروژه کامل و همراه با نو آوری طراحی کنید.
و یه نکته مهم اینکه : از مشکلات برنامه نویسی فرار نکنید ! حلش کنید.
امیدوارم موفق باشید هر جا هم که به مشکلی بر خوردید این سایت کاربرای بسیار خوب و با سوادی داره که همگی مشتاق کمک به دوستانی مثل شما و من هستند.

abcd_a
شنبه 25 شهریور 1391, 21:32 عصر
سلام
مگه میشه مفید نباشه به هر حال شما فیلم ها را تهیه کردی ازشون به خوبی استفاده کن همونطور که دوستمون در پست قبلی گفتید نباید خودتون محدود کنید مسلما در این فیلم ها تکنیک ها و نکات زیادی وجود داره مهم این که شما اونها را یاد بگیرید و بتونید تو برنامه های که می نویسد از شون استفاده کنید

morteza69
شنبه 25 شهریور 1391, 23:35 عصر
سلام دوست من
بنده هم 2010 نصب دارم و این گزینه رو از مسیرر زیر:
New Project /Visual C# /Windows/Windows Forms Control Library
احتمالآ شما موقع نصب برنامه رو کامل نصب نکردید مجددآ اقدام به نصب برنامه کنید.
====
مرتضی جان به نظر بنده در امر یادگیری مهمترین چیز علاقه و پشتکاره بعد از این فیلم آموزشی خوبه ولی به نظر من شما پس از یاد گیری اصول برنامه نویسی مثل انواع داده ها و نحوه استفاده از کنترلها بهتره یه پروژه ساده رو در نظر بگیری و شروع کنی به برنامه نویسی نیاز نیست در ابتدا حتمآ یه نرم افزار حسابداری طراحی کنی یه دفتر تلفن ساده میتونه به شما خیلی کمک کنه که چیز های زیادی یاد بگیرید .
هیچ وقت ذهن خودتونو توی یه محدوده خاص نگه ندارید سعی کنید یه پروژه کامل و همراه با نو آوری طراحی کنید.
و یه نکته مهم اینکه : از مشکلات برنامه نویسی فرار نکنید ! حلش کنید.
امیدوارم موفق باشید هر جا هم که به مشکلی بر خوردید این سایت کاربرای بسیار خوب و با سوادی داره که همگی مشتاق کمک به دوستانی مثل شما و من هستند.

مرسی بابت تجربه های گرانبهایی ک برای کمک کردن ب من میگین دوست من...
چیز خاصصی موقع نصب نداشت....اتو نصب بوده...و همه گزینه هاش هم تیک دار بوووده....منم فوول نصب کردم...ولی این گزینه ای ک میگین نیس...نمیدوونم...
Microsoft C# 2010 Express نصب کردم.....
نمیدونم ورژن های مختلف داره یا نه

danialafshari
یک شنبه 26 شهریور 1391, 00:17 صبح
فکر می کنم نسخه Express این قابلیت رو نداره بهتره نسخه Microsoft Visual Studio 2010 رو تهیه کنید که کامل و جامع هست