PDA

View Full Version : سوال در مورد دستور SELECT

ahp_online
شنبه 25 شهریور 1391, 16:05 عصر
سلام
من یک کمبو باکس دارم.حالا میخوام هر آیتمی را که انتخاب می کنم به صورت زیر استفاده کنم:

REC.Open "Select * from DCC where(combo1.text like'%" & Text1.Text & "%')", Cnn, adOpenDynamic, adLockOptimistic

حالا خطا میگیره .این دستور رو باید چطوری استفاده کنم؟؟؟

m.4.r.m
شنبه 25 شهریور 1391, 16:31 عصر
سوالت گنگه منظورت چیه بالاخره می خوای چی رو نشون بدی واضح بپرس کمکت کنم

ahp_online
شنبه 25 شهریور 1391, 16:40 عصر
دوست عزیز دستوری که نوشتم بیان کننده کاری که می خوام بکنم هست.من نام فیلدم توسط کمبو باکس انتخاب میشه و چون تعداد فیلدها در کمبو باکس زیاده و نمی خوام از IF استفاده کنم.می خواستم بدونم روشی هست که بجای نام فیلد مقدار کمبو باکس را در دستور Select به صورت بالا استفاده کنم؟؟
مثل دستور بالا

SlowCode
یک شنبه 26 شهریور 1391, 00:15 صبح
واسه کد بالا چیه خطایی میگیره؟ متنش رو بگو تا بهتر کمکت کنیم.

vbhamed
یک شنبه 26 شهریور 1391, 06:39 صبح
سلام

REC.Open "Select * from DCC where( " & combo1.text & " like '%" & Text1.Text & "%')", Cnn, adOpenDynamic, adLockOptimistic

ahp_online
یک شنبه 26 شهریور 1391, 09:28 صبح
سلام
میشه بگید دستور Select تو در تو در ویژوال بیسیک چطوری نوشته میشه؟؟اگه امکان داره یک مثال از این دستور بزارید؟

vbhamed
یک شنبه 26 شهریور 1391, 09:32 صبح
سلام

يك دستور Select تو در توي SQL خودتون بنويسيد تا براتون به ويژوال بيسيك تبديلش كنيم

ahp_online
یک شنبه 26 شهریور 1391, 15:50 عصر
سلام
select Over from IVRForm where ivr=(select SIVRNO from DCC where vendor=text1.text)

فقط باید بگم که نتیجه select دومی ممکنه از یک آیتم بیشتر باشه.یعنی SIVRNO که از جدول DCC انتخاب میشه بیشتر از یک آیتم باشه؟؟

vbhamed
دوشنبه 27 شهریور 1391, 00:29 صبح
سلام

REC.Open "select Over from IVRForm where ivr=(select SIVRNO from DCC where vendor=" & text1.Text & ")", Cnn, adOpenDynamic, adLockOptimistic

ahp_online
چهارشنبه 29 شهریور 1391, 17:07 عصر
سلام
من در بانک اطلاعاتی یک فیلد تاریخ دارم که از نوع تکس می باشد.می خوام برحسب دو تاریخ فیلتر کنم.ولی دستورش رو نمی دونم چطوری بنویسم.میشه راهنمایی کنید؟؟

vbhamed
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 07:10 صبح
سلام

جند نمونه از تاريخ هايي كه درون فيلدها يادداشت مي‌كنيد و نام فيلدتون رو بنويسيد