PDA

View Full Version : سوال: مشکل در اسلایدشو

nnnnnn
یک شنبه 26 شهریور 1391, 16:28 عصر
با سلام.دوستان عزیز من یه اسلاید شو دانلود کردم.وقتی ازش تو یه webform معمولی استفاده کردم بدون مشکل نمایش داده شد(البته webform هیچی نداشت یعنی lable ,textbox,menu,...).اما وقتی ازش توی یه webform که از یه مسترپیج ارث بری کرد استفاده کردم، lable هاو textbox ها و همه ی آیتم های منو سیاه شدند اما خود اسلایدشو عکسا رو درست نشون میده.کسی میدونه دلیلش چی میتونه باشه که اجزا صفحه سیاه میشن؟

meisam12
یک شنبه 26 شهریور 1391, 16:36 عصر
سلام
من هم توی یکی از پروژه ام به مشکل مشابه شما برخوردم من هم اون قسمت از اسلاید را بالاتر از همه ی چیزها در مسترپیج قرار دادم درست شد . شما هم امتحان کنید.

nnnnnn
یک شنبه 26 شهریور 1391, 16:40 عصر
سلام
من هم توی یکی از پروژه ام به مشکل مشابه شما برخوردم من هم اون قسمت از اسلاید را بالاتر از همه ی چیزها در مسترپیج قرار دادم درست شد . شما هم امتحان کنید.

من دارم داخل یه ContentPlaceHolder که تو مسترپیج تعریف کردم از اسلاید شو استفاده میکنم،چطوری بالاتر از همه ی چیزها در مسترپیج قرار بدم؟منظورتون کدوم قسمت از اسلایده؟

nnnnnn
یک شنبه 26 شهریور 1391, 16:59 عصر
الان که دقت کردم دیدم چون یه اسلاید شو واسه عکسای صفحه اصلی و اخبار دارم و یه اسلاید شو واسه گالری تصاویر (که به هم فرق میکنند)،تداخل اینا فکر کنم باعثش میشه.فکر میکنید دلیلش همین باشه؟آیا باید از یک اسلایدشو استفاده کنم یا میشه مشکل اینو حل کرد؟

meisam12
یک شنبه 26 شهریور 1391, 17:08 عصر
سورس کدتون را بذارید تا ببینم

nnnnnn
یک شنبه 26 شهریور 1391, 17:16 عصر
سورس کدتون را بذارید تا ببینم
میشه لطفا بگین اصلا امکان این وجود داره که از دو تا اسلایدشو تو یه مسترپیج استفاده کرد؟

meisam12
یک شنبه 26 شهریور 1391, 17:31 عصر
بله وجود دارد.

میشه لطفا بگین اصلا امکان این وجود داره که از دو تا اسلایدشو تو یه مسترپیج استفاده کرد؟

nnnnnn
یک شنبه 26 شهریور 1391, 17:37 عصر
بله وجود دارد.

خوب پس میشه لطفا بگید چکار کنم که از تداخل این دوتا جلوگیری بشه؟

mdt414
یک شنبه 26 شهریور 1391, 19:14 عصر
اگر میتونید پروژه رو ضمیمه کنید تا بررسی کنیم.. احتمال این که چون هر دو از Jquery استفاده می کنن و ورژن های Jquery استفاده شده در اون ها به هم نخوره و باعث مشکل بشه زیاد هست.

aliasghar2010
یک شنبه 26 شهریور 1391, 20:13 عصر
با سلام
استفاده از چندین اسلاید شو تو یه صفحه کاملا امری بدهی هستش و هیچ ایرادی ندارد و نباید مشگلی داشته باشه .
ولی به نظر من مشگل شما در نحوه گرفتن المنت هایتان باشد در واقع زمانی که شما از مستر پیج استفاده می کنید برای اینکه جی کوری بتونه المنتهایی رو که توی صفحاتی که از این مستر استفاده می کنند در داخل مستر بشناسه شما باید به نحوه دیگری اقدام به گرفتن این المنت ها کنید برای این کار کافیه از این نحو استفاده نمایید .
$('[id$=login_username]').val()
در اینجا من یک المنت با آی دی [login_username] که تو یه صفحه ای هستش که از مستر من استفاده کرده رو سلکت کردم :لبخندساده:

hamed_hossani
یک شنبه 26 شهریور 1391, 20:26 عصر
سلام
هر اسلاید شو یک فایل js و css دارد که کارهای خاصی را انجام می دهند ممکن است در دو نوع اسلاید شو مختلف عناصر تکراری وجود داشته باشد
سعی کنید یکتا باشند (کلاس ها)