PDA

View Full Version : سوال: جلوگیری از بایند شدن مجدد

komeil64
یک شنبه 26 شهریور 1391, 19:00 عصر
سلام
من توی یه پیج یک dropdownlist و یک button و یک gridview دارم
شرط سلکت نشون دادن محتویات گرید ویو به دراپ داون مربوطه یعنی هر چی از دراپ داون انتخاب کرد بعد از زدن دکمه توی where سلکت برای گرید ویو میزاره
مشکل اینجاست وقتی یه موضوع رو از دراپ داون انتخاب می کنم و دکمه رو میزنم بصورت کامل توی گرید ویو نشون میده اما وقتی دکمه دیلیت یکی از رکورد ها رو توی گرید ویو می زنم پس از پاک کردن و رفرش صفحه گرید ویو رو خالی نشون میده چون چیزی توی دراپ داون انتخاب نشده و دکمه ای زده نشده!
می خوام بعد از دیلیت کردن یکی از رکوردها و رفرش صفحه دوباره همون لیستی بیار که بود
ممنون میشم راهنمایی کنید

mdt414
یک شنبه 26 شهریور 1391, 19:05 عصر
سلام
احتمالاً کدی برای بایند کردن توی Page_Load داری...اگر اینطور هست اون رو توی یک if بذار :

if (!Page.IsPostBack)
}
// Your Code Here
{

komeil64
یک شنبه 26 شهریور 1391, 19:22 عصر
نه توی پیچ لود هیچی ندارم
گرید ویو به یه دیتا سورس وصله که سلکت دیتا سورس خالیه توی پیج لود اول وقتی دکمه رو میزنه توی دکمه این کد داده شده
SqlDataSource2.SelectCommand = "SELECT * FROM [tbl_Audio] where catID=" + Convert.ToInt32(DropDownList1.SelectedValue);

وقتی دکمه زده شد بدون مشکل مشاهده میشه

وقتی دکمه دیلیت یکی از رکورد ها رو میزنم اونو دیلیت می کنه اما چون پست بک می ده و صفحه ریفرش میشه دوباره حالت اول میشه یعنی هیچی نشون نمیده و منتظر زدن دکمه می مونه
می خوان وقتی ریفرش شد همون لیستی که صفحه قبل نشون میداد رو نشون بده

mdt414
یک شنبه 26 شهریور 1391, 20:14 عصر
خوب این که درست انجام میشه...میتونی توی رویداد حذف ردیف گرید دوباره رویداد click دکمه رو فراخوانی کنی تا دوباره بایند بشه.

hamed_hossani
یک شنبه 26 شهریور 1391, 20:27 عصر
الگوریتم نمایش را تصحیح کنید
که به طور اتواماتیک با انتخاب یک موضوع گرید ویو پر شود

masoud_z_65
دوشنبه 27 شهریور 1391, 14:37 عصر
دوست عزیز به هرحال یه جا داره دراپ داونت دوباره میره رو حالت اول یعنی:
drp.selectedindex==-1
میشه
دوباره باید متد سرچ رو صدا بزنی

masoud_z_65
دوشنبه 27 شهریور 1391, 14:38 عصر
کداتو بزاری اینجا میشه درستش کرد....کل کدت رو اگه میتونی بزار....
pageload
btn
grid
search
یا حداقل این قسمتها رو بزار