PDA

View Full Version : انتقال فایل txt به vps

Veteran
یک شنبه 26 شهریور 1391, 23:18 عصر
بازم سلام.:لبخند:
دوستان میخوایم ی فایل تکست رو به سرور بفرستیم به نظر شما از چه راهی استفاده کنم ؟
میخوایم ی فایل رو به سرور بفرستم و یک برنامه که در سرور همیشه در حال اجرا هست اون فایل رو بگیره و باز کنه :متفکر: توانایی دریافت چندین فایل رو هم داشته باشه
من این روش به ذهنم رسید که ما بیایم فایل هارو به ftp ارسال کنیم و برنامه در سرور در یک بازه زمانی اونارو دانلود کنه و باز کنه :متفکر:
اما ی سری مشکلات داره..
میخواستم ببینم میشه با winsock این کارو کرد ؟ :متفکر:

ho3ein.3ven
یک شنبه 26 شهریور 1391, 23:29 عصر
سلام . آره داداش میشه . من خودم الان دارم یه همچین برنامه ای مینویسم

Veteran
یک شنبه 26 شهریور 1391, 23:38 عصر
میشه نمونه بزارید ؟ که ما اطلاعات سرور مثل ای پی رو به برنامه بدیم و اون فایل تکست رو به سرور انتفال بده و از اون طرف برنامه فایل رو دریافت کنه ؟

ho3ein.3ven
دوشنبه 27 شهریور 1391, 00:00 صبح
بفرما داداش خدمت شما . کامل توضیح داده شده.
92977

Veteran
دوشنبه 27 شهریور 1391, 00:20 صبح
منکه نتوستم باهاش کاری کنم.شما وقت داری واسه ما یکی درست کنی ؟

ho3ein.3ven
دوشنبه 27 شهریور 1391, 00:34 صبح
آره داداش . در مورد برنامت بیشتر توضیح بده

Veteran
دوشنبه 27 شهریور 1391, 00:38 صبح
خیلی خیلی ممنون.درست شد کارم راه افتاد/تونستم انتقال بدم.ممنونننننننن :قلب::قلب::قلب::قلب::قلب:

Veteran
دوشنبه 27 شهریور 1391, 09:39 صبح
خب ببخشین یک مشکلی پیش اومده.من ی سورس کد دانلود کردم که جواب گو هست یک برنامه روی سرور نصب میشه یکی روی سیستم من بعد من از سیستم خودم میتونم متن به سرور انتقال بدم.
اما مشکلش اینکه بعد از وصل شدن به برنامه توی سرور //من برنامه ای که روی سیستم خودم نصب شده رو ببندم دوباره اجرا کنم و بخوام به سرور وصل بشم ارور میده و باید حتما یک بار اون برنامه ای که روی سرور هست رو ببندم باز کنم تا دوباره بتونم بهش کانکت بشم.
ی جورایی برنامه ایی که روی سرور هست همیشه در حال دریافت اطلاعات نیست برای هر بار کاکنت شدن بهش باید برنامه توی سرور بسته بشه و دوباره باز بشه.
اما اینجوری ی سری مشکلات به وجود میاره.خودمم باهاش ور رفتم اما نتونستم کاری کنم چون تا حالا با winsock کار نکردم.
ممنون میشم یکی از دوستان تصحیح کنه سورس رو

ho3ein.3ven
دوشنبه 27 شهریور 1391, 11:35 صبح
سلام . داداش از این سورسی که برات ضمیمه کردم استفاده کن
92993