PDA

View Full Version : حرفه ای: ایجاد بخش Yii Framework

sanay_esh
دوشنبه 27 شهریور 1391, 16:39 عصر
با سلام خدمت تمامی دوستداران PHP و زبانهای openSource
با توجه به ظهور فریم ورک قدرتمند Yii در این اواخر خواهشمندیم بدلیل جمع آوری مطالب و آموزشها و سوالات و یکپارچه کردن آن در یک بخش بخصوص ، یک بخش مخصوص برای این فریم ورک ایجاد نمائید

با تشکر

ravand
دوشنبه 27 شهریور 1391, 19:29 عصر
Yii Framework چس هست میشه در موردش توضیح بدید؟

parselearn
دوشنبه 27 شهریور 1391, 21:40 عصر
واقعا به این بخش نیاز هست

Yii Framework چس هست میشه در موردش توضیح بدید؟

یک فریمورک PHP هست http://www.yiiframework.com

mojtaba.baghban
چهارشنبه 19 مهر 1391, 12:07 عصر
با توجه به میزان محبوبیت رو به رشد yii که از این فریمورک‌هایی که بخش جدا دارن جلو زده. چرا نباید یه بخش جدا واسش ایجاد بشه؟ چرا مدیران محترم به این درخواست پاسخی نمیدن؟

nariman_t
چهارشنبه 19 مهر 1391, 20:13 عصر
من که قبلا یه پست در رابطه با همین مسئله داده بودم ولی زیاد انگار استقبال نشد ولی بزنید چون لازمه به احتمال قوی این فریم ورک از بقیه جلو بزنه

MMSHFE
پنج شنبه 20 مهر 1391, 16:51 عصر
با سلام، دوستان عزیز بنده هم با این موضوع کاملاً موافقم اما متأسفانه دسترسی لازم رو ندارم. سعی میکنم با آقای کرامتی فر در این خصوص هماهنگی لازم رو بعمل بیارم. موفق باشید.

iradata
پنج شنبه 20 مهر 1391, 20:12 عصر
به نظر من زدن یک بخشی که فعال نباشه هیچ فایده ای نداره !!!!

بهتره به همون فریمورک هایی که توو سایت هست توجه بیشتری بشه

M0TR!X
پنج شنبه 20 مهر 1391, 21:29 عصر
سلام.

منم با irdata موافقم وقتی یه بخشی ایجاد بشه ولی یه پست هم توش نباشه به چه دردی میخوره ؟

ولی همانطور که همه دوستان گفتن ایجاد این بخش لازمه.

navidAhwaz
شنبه 20 آبان 1391, 23:38 عصر
منم با irdata موافقم وقتی یه بخشی ایجاد بشه ولی یه پست هم توش نباشه به چه دردی میخوره ؟

برای چی یه پست هم توش نباشه؟!
اولا همه پست های مرتبط باید منتقل بشن توی اون بخش
دوما اینکه کاربرا بیشتر yii رو به رسمیت میشناسن و بیشتر بهش توجه میکنن و تا وقتی که انجمن نداره فکر میکنن همچین مالی هم نیس!

soroush.r70
یک شنبه 21 آبان 1391, 18:45 عصر
yii منم دوست دارم در مورد این فریم ورک بدونم

sanay_esh
جمعه 10 آذر 1391, 11:26 صبح
سلام به همه عزیزانی که نظر دادند ... باز حمایت شما عزیزان است که میتواند دلگرمی باشید برای فعالیت بیشتر در این مورد

امیدوارم برخی از دوستانی که میفرمایند فایده ای ندارد کمی بیاندیشند ...از مزایای ایجاد بخش مستقل برای فریم ورک yii :

جمع آوری تاپیکهای پراکنده موضوع مربوطه در یک بخش بخصوص
جلوگیری از ایجاد تاپیکهای نامربوط در بخش های دیگر
ایجاد آموزشهای ویژه توسط افرادی که تخصص دارند
پاسخگویی به مشکلات مختص به سوالات مطرح شده در بخش و ...

بنده هم از مدیران و کاربرانی که دسترسی لازم را دارند خواهش میکنم به این تاپیک توجه نموده

و دلیل ایجاد و یا عدم ایجاد را توضیح دهند

با تشکر

MMSHFE
جمعه 10 آذر 1391, 11:37 صبح
دوستان عزیز، ضمن تشکر از نظراتتون، تصمیم بخش مدیریت مبنی بر ایجاد بخش جداگانه برای Yii هست. اینکه تا حالا انجام نشده رو نمیدونم چرا ولی حدس میزنم بخاطر مشغله کاری و جابجاییهای سرور و نیاز به یکسری تغییرات در ساختار DB باشه اما درهرحال، ایجاد بخش جداگانه اونهم در سریعترین زمان مممکن، صحبتی هست که جناب کرامتی فر با بنده داشتن.
موفق باشید.

rezaonline.net
جمعه 10 آذر 1391, 20:22 عصر
پس ایجاد بخش Yii فریم ورک قطعی هست .
باعث خوشحالیست
استقبال میشه
موفق باشید