PDA

View Full Version : استفاده از بک اپ دیتا بیس

انیشتین
دوشنبه 27 شهریور 1391, 18:07 عصر
با سلام..
من بک آپ دیتا بیسی رو دارم و نیاز دارم بعضی اطلاعات اون رو به دیتا بیس دیگری منتقل کنم .. خوب در ابتدا نیاز دارم که این بک آپ رو به اسکیوال سرور اضافه کنم و بتونم به اطلاعاتش دسترسی داشته باشم.. چطور این کار رو انجام بدم!؟؟...
یک دیتابیسی با نام یکسان ساختم و خواستم رستور کنم که نشد .. حدس هم میزدم که نشه ..
اصلا این امکان هست که فقط با بک آپ یک دیتا بیس بشه به اطلاعات اون دسترسی داشت!؟
.: سپاس :.

آقای ادمین ، من این سوال رو تو بخش اس کیو ال هم پرسیدم ولی فعالین اون تالار خیلی کم هست و معمولا سوال ها بی جواب میمونه .. نیاز اظطراری دارم به جواب این سوال .. لطفا همکاری کنید .. سپاس ..

ehsan7007
دوشنبه 27 شهریور 1391, 18:19 عصر
شما باید یک دیتابیس جدید و دقیقا با مشخصات ( تعداد و نام فیلد ها و تیبل ها و نوع فیلد ها ) درست کنید ؛ اونوقت به راحتی می تونید ری استور کنید.
در ضمن به ورژن اس کیو ال هم توجه کنید.

موفق یاشد.

ali_habibi1384
سه شنبه 28 شهریور 1391, 10:15 صبح
چه خطايي داد؟ توضيح بيشتر بديد. عكس خطا رو بذاريد

ehsan7007
سه شنبه 28 شهریور 1391, 12:45 عصر
چه خطايي داد؟ توضيح بيشتر بديد. عكس خطا رو بذاريد

مگه با چیزی که من گفتم مشکلشون حل نمیشه؟

ali_habibi1384
سه شنبه 28 شهریور 1391, 12:58 عصر
شما باید یک دیتابیس جدید و دقیقا با مشخصات ( تعداد و نام فیلد ها و تیبل ها و نوع فیلد ها ) درست کنید ؛ اونوقت به راحتی می تونید ری استور کنید.
در ضمن به ورژن اس کیو ال هم توجه کنید.

موفق یاشد.
نياز به ساختن همه ديتا بيس نيست
فقط يه ديتابيس ميخواد بسازه بعد ميگه بك آپ رو روي كدوم ميخواد ري استور كنه بنابراين مشكلش اون چيزي كه شما ميگيد نيست. شايدم كلا مشكل جايه ديگه اي هست تا معلوم نشه خطاش چيه پيدا نميشه.

انیشتین
سه شنبه 28 شهریور 1391, 22:36 عصر
با سلام مجدد ..
خطایی که داد این بود که این فایل بک اپ برای دیتا بیس دیگری هست و برای این دیتا بس نیست .. من از ساختار اون دیتا بیس اصلا خبر ندارم .. فقط یک دیتا بیس همنامش رو ساختم .. شما راه حلی دارید؟

این خطا رو میده :

TITLE: Microsoft SQL Server Management Studio
------------------------------

Restore failed for Server 'SOHRAB-32E5A90F'. (Microsoft.SqlServer.SmoExtended)

For help, click: http://go.microsoft.com/fwlink?ProdName=Microsoft+SQL+Server&ProdVer=10.50.1600.1+((KJ_RTM).100402-1540+)&EvtSrc=Microsoft.SqlServer.Management.Smo.Exceptio nTemplates.FailedOperationExceptionText&EvtID=Restore+Server&LinkId=20476

ADDITIONAL INFORMATION:

System.Data.SqlClient.SqlError: The backup set holds a backup of a database other than the existing 'host153' database. (Microsoft.SqlServer.Smo)

For help, click: http://go.microsoft.com/fwlink?ProdName=Microsoft+SQL+Server&ProdVer=10.50.1600.1+((KJ_RTM).100402-1540+)&LinkId=20476

BUTTONS:

OK

ali_habibi1384
چهارشنبه 29 شهریور 1391, 08:30 صبح
با سلام مجدد ..
خطایی که داد این بود که این فایل بک اپ برای دیتا بیس دیگری هست و برای این دیتا بس نیست .. من از ساختار اون دیتا بیس اصلا خبر ندارم .. فقط یک دیتا بیس همنامش رو ساختم .. شما راه حلی دارید؟

این خطا رو میده :

TITLE: Microsoft SQL Server Management Studio

Restore failed for Server 'SOHRAB-32E5A90F'. (Microsoft.SqlServer.SmoExtended)

For help, click: http://go.microsoft.com/fwlink?ProdName=Microsoft+SQL+Server&ProdVer=10.50.1600.1+((KJ_RTM).100402-1540+)&EvtSrc=Microsoft.SqlServer.Management.Smo.Exceptio nTemplates.FailedOperationExceptionText&EvtID=Restore+Server&LinkId=20476

ADDITIONAL INFORMATION:

System.Data.SqlClient.SqlError: The backup set holds a backup of a database other than the existing 'host153' database. (Microsoft.SqlServer.Smo)

For help, click: http://go.microsoft.com/fwlink?ProdName=Microsoft+SQL+Server&ProdVer=10.50.1600.1+((KJ_RTM).100402-1540+)&LinkId=20476

BUTTONS:

OK

يوزري كه داره ديتابيس رو Restore ميكنه اجازه دسترسي به اين ديتابيس رو نداره. ميشه ديتابيست رو بذاري اينجا برگردونيمش كد GenrateScript رو بهت بديم.

انیشتین
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 08:43 صبح
از لطف شما ممنونم .. ولی الان اجازه این کار رو ندارم .. بذار صحبت کنم ببینم چی میگند..:چشمک: