PDA

View Full Version : سوال: درخواست رمز عبور

expert2219
سه شنبه 28 شهریور 1391, 13:59 عصر
با سلام به همه اساتید محترم ;

می خواستم بدونم آیا میشه یه فایل اکسس رو طوری طراحی کرد که برای باز شدن توی هر کامپیوتر یه رمز عبور منحصر بفرد بخواد و اپراتور مجبور باشه با طراح برنامه جهت دریافت رمز عبور طی پیغامی که از طرف برنامه داده میشه تماس بگیره ؟

ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه .

expert2219
سه شنبه 28 شهریور 1391, 22:31 عصر
با سلام ;

ظاهرا اساتید محترم هنوز از مسافرت برنگشتن

Abbas Amiri
سه شنبه 28 شهریور 1391, 23:05 عصر
می خواستم بدونم آیا میشه یه فایل اکسس رو طوری طراحی کرد که برای باز شدن توی هر کامپیوتر یه رمز عبور منحصر بفرد بخواد و اپراتور مجبور باشه با طراح برنامه جهت دریافت رمز عبور طی پیغامی که از طرف برنامه داده میشه تماس بگیره ؟

اگر بحثهای امنیت دراکسس در همین تالار را جستجو کنید اطلاعاتی نسبتا خوبی به شما میدهد . وحتما اینکار را بکنید
اگر میخواهید افراد ناواردی مثل من نتوانند به برنامه شما نفوذ کنند ، راه خیلی ساده ، استفاده از سریال نامبر هارد کامپیوتر درحال اجرا در یک تابع و مقایسه نتیجه آن با مقداری که درجایی ازبرنامه تان گذاشته اید میباشد . درصورت اشتباه بودن پیغام تماس نمایش داده شود ومقدار جدید به روز شود. البته این راهها فقط افرادی مثل بنده ویا کم اطلاع تر را سرکار میگذارد . متاسفانه اکسس راه ترکیبی ای با استفاده از پسورد توکار آن و عملیات کاربران نگذاشته است وحتما باستی از پیغام های مخصوص آن استفاده کرد.(حالا این به دلایل امنیتی است یا نه ، نمی دانم)

expert2219
چهارشنبه 29 شهریور 1391, 08:19 صبح
با سلام

از بذل توجه همه اساتید متشکرم
در جستجو یی که انجام دادم بیشتر با موارد تعارف ها و تعریف وتمجیدها برخورد کردم نه راهکارهای کاربردی البته شاید کم تجربه گی بنده باعث شده تا از مطالب دوستان نتونم به نحو احسن استفاده کنم .
علی القائده اگر دوست عزیزمون در خصوص تابعی که سریال نامبر هارد رو برگردونه و مثلا تو یه تکس باکس نشون بده ، بتونن توضیح کامل تری بدن یا نمونه بذارن من و همه دوستانی که این مطلب براشون مهمه ممنون میشیم

قوقول بابا
چهارشنبه 29 شهریور 1391, 10:57 صبح
با سلام

از بذل توجه همه اساتید متشکرم
در جستجو یی که انجام دادم بیشتر با موارد تعارف ها و تعریف وتمجیدها برخورد کردم نه راهکارهای کاربردی البته شاید کم تجربه گی بنده باعث شده تا از مطالب دوستان نتونم به نحو احسن استفاده کنم .
علی القائده اگر دوست عزیزمون در خصوص تابعی که سریال نامبر هارد رو برگردونه و مثلا تو یه تکس باکس نشون بده ، بتونن توضیح کامل تری بدن یا نمونه بذارن من و همه دوستانی که این مطلب براشون مهمه ممنون میشیم
فایل ضمیمه را مشاهده فرمایید.

expert2219
چهارشنبه 29 شهریور 1391, 11:26 صبح
با تشکر از جنابعالی

میشه بفرمایید این عددی که به عنوان سریال نشون داده میشه ، شماره سریال چیه ؟
چون عددی که نمایش داده میشه منفی هستش و دیگه اینکه لزوم ضربدر یک برای چیه ؟

saman101
چهارشنبه 29 شهریور 1391, 11:49 صبح
شماره سریال درایو سی هست که توسط ماژول داخل فایل گرفته میشه

meytiu
چهارشنبه 29 شهریور 1391, 13:10 عصر
دوست عزیز این نمونه که یکی از دوستان در همین تالار زحمت کشیدند ملاحظه فرمایید
شماره سریال خود هارد نشون میده نه درایوهارو

saman101
چهارشنبه 29 شهریور 1391, 13:16 عصر
روی سیستم من که شماره سریال رو نشون نداد