PDA

View Full Version : چطوری یه دامنه رو هم به بلاگفا وصل کنم و هم از ایمیل مرتبط باهاش بهره ببرم؟؟

ali abedian
سه شنبه 28 شهریور 1391, 14:56 عصر
سلام
من یک دامین .ir ثبت کردم و اونو به وبلاگ خودم در بلاگفا وصل کردم
حالا هر وقت من عبارت دامنه ی خودمو در مرورگر مینویسم ، وبلاگم باز میشه..
تا اینجا تقریبا همون اتفاقی میافته که من میخوام
ولی متاسفانه نمیدونم باید چه کاری کنم تا بتونم از این عبارت دامنه برای ایمیل خودم هم استفاده کنم
البته اینو هم بگم من به صورت جداگانه هاست هم دارم که سایتهای دیگه ی من رووشون فعال هستن..
اگه واضح نیست مثال میزنم

فرض کنید دامینم اینه
mohsenrasooli.ir
این دامنه رو روی بلاگفا وصل کردم و وبلاگ
mohsenblog.blogfa.com
از این به بعد با این دامنه باز میشه.. تا اینجا همه چی خوبه ولی
میخوام بدونم چطوری میشه این ایمیل رو هم ازش استفاده کنم به صورت
info@mohsenrasooli.ir

همونطور که گفتم ، من یه هاست مستقل هم دارم روی لینوکس با سی پنل 11
و اینو هم بگم که نمیخوام دامین رو فوروارد کنم

منتظر راهنماییتون هستم

khanlo.javid
سه شنبه 28 شهریور 1391, 16:12 عصر
دوست عزیز این چیزی که شما میگید مربوط میشه به امکانات هاستتون که آیا میل سرویس بهتون میده یا نه برای این کار میتونید یه هاست رایگان از xzn.ir بگیرید و دامنه خودتو رو بهش متصل کنید و بعد از خدمات میل سرویس و ... استفاده کنید. ولی باید یه وب سایت برا خودتون بسازید یا از اسکریپت های آماده استفاده کنید.

موفق باشید.

ali abedian
سه شنبه 28 شهریور 1391, 23:26 عصر
من نمایندگی هاست دارم خودم .. سایت هم زیاد دارم .. ولی دقیقاً می تونید بگید که از تنظیمات هاست باید چیکار کنم.. واقعاً چیز پیچیده ای هست .. یه بار دست زدم همه چی بهم ریخت
ممنون میشم راهنمایی کنید..
امیدوارم سوالمو درست متوجه شده باشید

khanlo.javid
چهارشنبه 29 شهریور 1391, 08:55 صبح
دوست عزیز شما تو پنل هاستتون امکانی به اسم میل سرور وجود داره یا نه ؟؟

ali abedian
چهارشنبه 05 مهر 1391, 11:15 صبح
نمیدونم شاید باشه // اگه باشه چی میشه؟!!

mrgraphy
چهارشنبه 05 مهر 1391, 14:52 عصر
دوست عزیز.
بهتر نیست قبل از اینکه برید سراغ چیزی قبلش خوب در موردش تحقیق و مطالعه کنید.
قصد جسارت ندارم اما شما میگید نمایدنگی هاستینگ دارید اما شما نمیتونید با mail manager کار بکنید و حتی نمیتونید متوجه بشید آیا چنین امکانی تو پنل شما هست یا نه.
واقعا جای تعجب داره چنین حرفی.
به وبسایت خود cpanel برید و اونجا آموزش ها رو مطالعه کنید.

ali abedian
دوشنبه 01 مهر 1392, 14:13 عصر
آخه قربان ت برم .. میل منیجر که وجود داره برای همه (تقریبا) ولی من چه میدونستم شما همچین سوال پیش پا افتاده ای پرسیدی ازم؟ وقتی آدم ذهنش درگیر باشه که مخش معلوم نیست چی میگیره و چی خروجی میده!
مثل این میمونه که وقتی دنبال یه چیزی میگردی جلو دستته یا توی دستته ولی هی دنبالش میگردی! تا حالا برای شما پیش نیومده؟
در ضمن من ادعا نمیکنم پنل هاست رو خوب میشناسم نه .. این نمایندگی هم فقط به خاطر استفاده برای سایتهای شخصی خودم و یه سری دوستان هست و بس!
حالا از اینها بگذریم
بفرمائید چطور میشه این کارو انجام داد..
منظورم اینه که من میخوام دامنه ی ir ثبت کنم وصلش کنم به بلاگفا و طوری هم میخوام بشه که از ایمیلی شبیه به این هم بتونم استفاده کنم
Info@mysite.ir
خب؟ این یه سوال
..
سوال دوم اینکه من اگر بخوام یه ساب دامین رو وصل بلاگفا کنم چکار باید کرد؟ یعنی دی ان اس دامنه روی هاست شخصی باشه ولی ساب دامین بره رو بلاگفا ، نه اینکه فوروارد بشه به وبلاگ، میخوام دقیقا مثل موقعی که دامنه رو با دی ان اس های بلاگفا تعریف میکنم ، با ساب دامین هم همین اتفاق بیافته