PDA

View Full Version : بهترین نسخه برای ساخت پروژه ها و مواردهایی در سیستم کاربر

sadaf_
سه شنبه 28 شهریور 1391, 20:43 عصر
من می خواهم پروژه هایی را شروع به نوشتن کنم
همه آنها هم تجاری هستند
قبلا با Sql2005 پروژه ساختم
حالا واقعا موندم بین این نسخه با کدام بنویسم
sql 2005,2008,2012?

پس از اینکه نوع نسخه را راهنمایی کردید بگید که در سیستم کاربر باید چه کارهایی انجام بدم تا پروژه ها را نصب کنم آیا همشون اکسپرس می خواهند؟
لطفا من رو راهنمایی کنید

m0hammad_01
سه شنبه 28 شهریور 1391, 21:26 عصر
سلام
اگه نرم افزاری رو که میخواین توسعه بدین، تحت شبکه کار میکنه و میخواین از امکانات مربوطه استفاده کنید و کسی برای نصب و راه اندازی به محل نصب خواهد رفت یا در محل نصب افراد آشنا به مساله وجود دارن، خوب به نظرم دیگه از 2005 کوچ کنید.در مورد 2012 چون کار نکردم نمیتونم نظر بدم.2008 گزینه باقی ماندست.البته انتخاب نهایی به نظر 2008 R2 خواهد بود.
اگه نه، نرم افزاری رو توسعه میدین که تحت شبکه نیست گزینه مناسب EXPRESS هست.2005 جواب میده اما خوب 2008 جدیدتر هست.برای فروش از راه دور هیچ مشکلی برای نصب و راه اندازی ندارین.البته راهی هم هست که مستقیم با خود فایل پایگاه دادتون بدون استفاده از موتور SQL SERVER کار کنید که خوب خودم به شخصه این کار رو انجام نمیدم!
در مورد سوال دوم، اگه برای عملیات نصبتون نرم افزارتون نصب SQL SERVER EXPRESS رو پیش نیاز قرار بدین،به طور خودکار نصبش انجام میشه.میتونین کدی رو برای Attach کردن فایل پایگاه دادتون قرار بدین تو برنامتون تا در صورت اجرا این کار هم انجام بشه.
برای کسب اطلاعات بیشتر و با جزئیات دقیقتر، جستجو کنید.