PDA

View Full Version : سوال: راهنمایی در مورد پروژه پایان دوره کاردانی نرم افزار

pr0tector
سه شنبه 28 شهریور 1391, 22:32 عصر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید بزرگوار

راستش بنده دانشجوی ترم 3 دوره کاردانی رشته نرم افزار هستم و در دانشکده فنی تحصیل میکنم .
قصدم از زدن این پست اینه که در مورد انتخاب موضوع از شما کمک بخوام در صورت تکراری بودن مبحث نیز مدیران عزیز ببخشند.( اما من تو سایت سرچ کردم و موضوع چندان مشابهی نبود.)
البته اینم میدونم که موضوع پروژه های مرتبط با پایگاه داده دیگه خیلی کلیشه ای شده و به همین منظور هم میخوام یک موضوع نوین انتخاب کنم و در واقع یه پروژه شاخ ارائه بدم (با توجه به انتظاراتی که خودم و اساتید بزرگوارم دارن)
بیشتر علاقه مندم روی پردازش تصویر کار کنم !!
دوستان لطفا اگر تو انتخاب موضوع راهنماییم کنن خیلی ممنون میشم فقط میخوام یه پروژه ارائه بدم و در آینده هم قابلیت توسعه داشته باشه...

همایون افشاری
سه شنبه 09 آبان 1391, 20:40 عصر
پردازش تصویر یه عنوان کلی و گسترده س و شامل زیر شاخه های زیادی میشه
به شما به عنوان دانشجوی کاردانی پیشنهاد می کنم سعی کنید اصول اولیه این شاخه رو یاد بگیرید و دنبال ارايه کار جدید نباشید
کم کم با افزایش تجربه می تونید توی این زمینه پیشرفت کنید.
همون قضیه خشت اول و اینا ...........!

همایون افشاری
سه شنبه 09 آبان 1391, 20:45 عصر
پردازش تصویر یه عنوان کلی و گسترده س و شامل زیر شاخه های زیادی میشه
به شما به عنوان دانشجوی کاردانی پیشنهاد می کنم سعی کنید اصول اولیه این شاخه رو یاد بگیرید و دنبال ارايه کار جدید نباشید
کم کم با افزایش تجربه می تونید توی این زمینه پیشرفت کنید.
همون قضیه خشت اول و اینا ...........!

JaVa
یک شنبه 14 آبان 1391, 20:27 عصر
{(من این ترم :: پایگاه داده ، مباحث ویژه ، مبتنی بر وب ، و... از جمله پروژه پایانی دارم)}

من موضوع پروژه انتخاب کردم که که هم پایگاه داده(برای پروژه پایانی پایگاه داده که باید یه بانک کامل و همراه برنامه رو تحویل بدم) مباحث ویژه (برای پروژه پایانی مباحث ویژه باید یه برنامه که مباحث شی گرایی توش بکار رفته بود رو تحویل بدم) مبتنی بر وب (یه سایت کامل در مورد یه موضوع مشخص رو هم برای این درس ) باید تحویل بدم. اومدم موضوع پروژه پایانی رو برنامه کتابخانه (تحت وب) رو انتخاب کردم که با یه تیر 4 نشونه رو بزنم که هم پروژه کامل و خوبی باشه هم اگه فردا یکی بهم گفت پروژه دوره کاردانیت چی بود لااقل اون بالایی ها رو براش بگم.