PDA

View Full Version : تغییر web.config برای استفاده از فایل های ajaxtoolkit

razeghaik1
چهارشنبه 29 شهریور 1391, 19:14 عصر
با سلام و خسته نباشید ...
دوستان فایل web.config رو باید بعد از اینکه ajaxtoolkit نصب شد یک سری تغییراتی داخلش انجام بدی.
من vs2008 دارم و کامپوننت های آجاکس روش اجرا نمیشن.البته تا همین 2 روز پیش فایل های web.config رو دستکاری کردم و درست شد.
ظاهرا باید در <handler> و ... یک سری کد اضافه بشه.
دوستان می تونن منو راهنمایی کنند یا به یه لینک منو ارجاع بدن.خیلی گشتم اما چیزی دستگیرم نشد..واقعا ممنونم.

razeghaik1
چهارشنبه 29 شهریور 1391, 21:16 عصر
بچه ها ببخشید اما من نمی دونم وقتی دارم از AjaxControlToolkit.Binary.NET35 استفاده می کنم باید چه کدی رو تو web.config عوض کنم.ظاهرا واسه هر کامپوننتی باید تغییر خاصی داد.اگه می شه لطفا کنمکم کنید :ناراحت:

sanaz.dadkhah
چهارشنبه 29 شهریور 1391, 23:17 عصر
سلام اگر آخرین ورژن را استفاده میکنی
توی <configuration>

<configSections>
<sectionGroup name="system.web">
<section name="sanitizer" requirePermission="false"
type="AjaxControlToolkit.Sanitizer.ProviderSanitizerSect ion, AjaxControlToolkit" />
</sectionGroup>

و توی <system.web>

<sanitizer defaultProvider="HtmlAgilityPackSanitizerProvider">
<providers>
<add name="HtmlAgilityPackSanitizerProvider" type="AjaxControlToolkit.Sanitizer.HtmlAgilityPackSaniti zerProvider"></add>
</providers>
</sanitizer>

razeghaik1
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 14:00 عصر
کد توی <configuration> رو زدم و قوبل کرد اما کد توی <system.web> رو قبول نمی کنه و اصلا اجازه باز کردن تگ <sanitizer> رو نمی ده و خطا می گیره.
می دونید باید چی کار کنم؟!

sanaz.dadkhah
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 23:34 عصر
شما همین کد را کپی کنید.درسته اجازه باز کردن تگ را نمی دهد اما کار می دهد و در ضمن برا اپ کردن هم هیچ مشکلی نخاهید داشت چون خودم کار کردم.