PDA

View Full Version : کمک در تکمیل کد Login

mohammadrasoul
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 02:06 صبح
من یک صفحه لاگین دارم می خوام کاری کنم که قبل از ار سال اطلاعات و مقایسه با اطلاعات دیتابیس کاربر مجبور بشه که تکس باکس ها را پر کند و تا زمانی که تکس باکس ها پر نشده اطلاعات به دیتا بیس ارسال نشه و به کاربر پیغام داده بشه تا اینجا رو انجام دادم و مشکلی نیست اما فقط اینکه تکس باکس سوم دقیقا اطلاعاتی در داخل اون وارد بشه که در تصویر زیر آن میبینه.

دوستان اگه کسی میتونه کمک کنه و فایل من رو کامل کنه چون این قسمت تکس باکس سوم رو اصلا بلد نیستم باید چکار کنم.

93123

ronak_68
جمعه 31 شهریور 1391, 12:02 عصر
سلام دوست عزیز
اگه اشتباه نکنم مشکل شما با captcha code هست لطفا دیتابیس مربوط به login رو اینجا بذارین سعی می کنم کمکتون کنم

hamidhassas
جمعه 31 شهریور 1391, 17:18 عصر
سلام دوست عزیز
اگه اشتباه نکنم مشکل شما با captcha code هست لطفا دیتابیس مربوط به login رو اینجا بذارین سعی می کنم کمکتون کنم

این لینک دانلود کل پروژه لاگین است فقط لطف کنید صفحه اول یعنی login.php را با فایل بالا در پست قبل جایگزین کنید

http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=92380&d=1346821966

emillymusic001
جمعه 31 شهریور 1391, 22:21 عصر
من نفهمیدم که توابع و کلاس هایی که اونجاست دقیقا چیه
ولی فقط میتونم بگم که برای مورد امنیتی کپچا منطق برنامه اینجوریه که شما یه رشته تصادفی درست میکنید بعد اونو تو session میزارید و بعد از رو همون رشته یه عکس generate میکنید.
وقتی که کاربرتون فرم رو submit کنه، شما اون رشته ای که کاربر نوشته رو با نوشته توی session مقایسه میکنید، اگه درست بود که میزارید ادامه کار طی بشه و اگر هم نه که پیغام خطا براش میفرستید.

hamidhassas
دوشنبه 03 مهر 1391, 07:40 صبح
این کدی است که من در اون تغییرات ایجاد کردم و فرم لاگین خودم رو ساختم و در اون کپچا را بیرون کشیدم و استفاده کردم.

<?php
// Connects to your Database
include 'config.php';
connect($username,$password,$Mydb);
mysql_query('SET NAMES \'utf8\'');
mysql_select_db("$Mydb") or die(mysql_error());
?>
<?php
if (isset($_POST['submit'])) {
if(!empty($_POST['username']) && !empty($_POST['security_key']) && !empty($_POST['email']) && !empty($_POST['login_user']) && !empty($_POST['subject']) && !empty($_POST['date'])) {
if($_POST['security_key'] == $_SESSION['randum_code']) {
// send email

$accept = "با موفقیت وارد شدید. لطفا منتظر بمانید";
$to = "hh_2001212@yahoo.com";
$subject = $_POST['subject'];
$from = $_POST['email'];
$user_message = $_POST['login_user'];
$username = $_POST['username'];
$date = $_POST['date'];

$body = "\n".
"نام کاربر: $username\n".
"توضیحات: \n ".
"تاریخ ورود به سایت: $date \n ".
"$user_message \n".

$headers = "From: $from \r\n";
$headers .= "Reply-To: $from \r\n";

mail($to, $subject, $body, $headers);
} else {
$error = "!کد امنیتی اشتباه است دوباره سعی کنید";
}
} else {
$error = ".لطفا تمامی فیلد ها را تکمیل نمایید";
}
}
?>

<form action="<?php echo $_SERVER['PHP_SELF']?>" method="post" name="login">
<input id="email" value="security_login@yahoo.com" name="email" type="hidden">
<input id="login_user" value="کاربر فوق وارد سایت شد" name="login_user" type="hidden">
<input id="subject" value="کاربر فوق وارد سایت شد" name="subject" type="hidden">
<input id="date" value="<?php
include ('Script/date_time.php');
$day_number = jdate('j');
$month_number = jdate('n');
$year_number = jdate('y');
$day_name = jdate('l');
echo "$day_name $day_number/$month_number/۱۳$year_number"; ?>" name="date" type="hidden">
<input name="username" type="text" id="username" size="30" maxlength="30">
<input name="password" type="password" id="password" size="30" maxlength="30">
<input name="security_key" type="text" id="security_key" size="30" maxlength="8">
<input type="submit" name="submit" id="submit" value=" ورود ">
<?php if(!empty($error)) echo '<div class="error">'.$error.'</div>'; ?>
<?php if(!empty($accept)) echo '<div class="ok">'.$accept.'</div>'; ?>
{

mohammadrasoul
سه شنبه 04 مهر 1391, 09:05 صبح
کسی نیست کمک کنه

mohammadrasoul
چهارشنبه 05 مهر 1391, 07:59 صبح
این دیگه چطور تالاریه که تو هیچ پستی کسی نسیت کمک کنه

hamidhassas
شنبه 08 مهر 1391, 08:00 صبح
چی میخواستیم چی شد؟

kartuf
شنبه 08 مهر 1391, 13:08 عصر
دوست عزیز به خاطر این کسی به سوال شما پاسخ نمیده چون در جای درستی مطرح نکردید اینجا تالار پی اچ پی هست و پی اچ پی یک زبان سمت سرور هست ولی چیزی که شما مد نظرتون هست به زبان جاوا اسکریپت که یک زبان سمت کلاینت یا مشتری هست به هر حال شما باید اعتبار سنجی ها رو با جاوا اسکریپت انجام بدید و بعد نتیجه نهایی رو برای ارسال به سمت سرور تایید کنید درواقع دکمه ثبت رو فعال کنید

kartuf
شنبه 08 مهر 1391, 13:11 عصر
برای مورد کپچا هم باید خدمت شما بگم که برای تولید یک کپچا مقدار اون رو در یک سشن و یا کوکی نگهداری کنید و در موقع ارسال مقادیر تکست باکس و کوکی یا سشن را با هم مقایسه کنید