PDA

View Full Version : حرفه ای: ارسال خودکار ایمیل در ساعت 12 شب

NOSRATGOLAB
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 11:54 صبح
سلام. برنامه باید در ساعتی مشخص اطلاعاتی را از چند جدول دیتابیس استخراج کنه و بریزه تو فایل excel و اونو به عنوان اتچمنت برای فردی مشخص میل بزنه .
خواهش میکنم کسی بلده کمک کنه خواهش میکنم
تحت ویزوال 2008 و سی شارپ کار میکنم . روی خود ویزوال نه هاست:افسرده:

masoud_z_65
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 12:31 عصر
خب این خودش به چند دو سوال و قسمت تقسیم میشه شما بهتره ریزش کنی و حلش کنی
اول ریختن اطلاعات تو فایل اکسل
دوم فرستادن ایمیل به صورت اتوماتیک در برنامه

فکر کنم سرچ کنی برا هر دوش تاپیک زیاد باشه

NOSRATGOLAB
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 15:32 عصر
ممنون ولی من که سرچ کردم چیزی واسه ایمیل خودکار نبود :گریه:

masoud_z_65
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 16:06 عصر
فکر کنم باید از SendSoapClient استفاده کنی
به خدا سرچ کنی مطلب گیرت میاد
سعی کنی خودت با سرچ پیدا کنی بهتر از اینه که کسی برات پیدات کنه

M.KH-SH
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 16:18 عصر
دوست عزیز ریختن در فایل exel که کاری نداره شما یک جستجو بکن پیدا میشه
برای ارسال در ساعت 12 شب هم تاجایی که من میدونم و کار کردم نیاز به application در حال اجرا داری در غیر اینصورت خودت باید در سایت باشی و یا یک کاربر که سایت در حال اجرا باشه تا بتونی از تایم استفاده کنی

hamid_kha
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 16:27 عصر
سلام توی سایت مایکروسافت
یه چیزایی گفته فکر کنم بدردت بخوره؟!
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa529276.aspx:چشمک:

NOSRATGOLAB
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 16:52 عصر
برای ارسال در ساعت 12 شب هم تاجایی که من میدونم و کار کردم نیاز به application در حال اجرا داری در غیر اینصورت خودت باید در سایت باشی و یا یک کاربر که سایت در حال اجرا باشه تا بتونی از تایم استفاده کنی

اخه من مبتدی ام بعدش من هر چی سرچ کردم باید روی دکمه کلید کنی بعد اکسل تولید میکنه در صورتی که برنامه خودش باید اطلاعات رو استخراج کنه بریزه تو اکسل نه من رو دکمه کلیک کنم

اپلیکیشن در حال اجرا یعنی چی؟ یکم توضیح میدین:گریه:

M.KH-SH
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 18:15 عصر
دوست عزیز منظور من یک نرم افزار هست که شما اونو رو سرور فعال میکنی و اون نرم افزار همیشه در حال اجراست به راحتی میتونی با چند خط کدنویسی تمام اطلاعاتی رو که میخوای استخراج کنی و به ایمیل ادمین سایت ارسال کنی و یا هر کسی که میخوای

NOSRATGOLAB
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 18:31 عصر
ای خدا چرا همه یک خط توضیح میدن من متوجه نمیشم :گریه:
دوست عزیز شما حرفه هستی این کارا واست اب خوردنه خواهش میکنم اگه کد ی دارین بزارین یا مرحله به مرحله توضیح بدین چه کنم خسته شدم

ببخشید من باید پروزمو از تو خود ویزوال استیدو اجرا کنم نه رو سرور و هاست

barzin144
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 19:04 عصر
http://barnamenevis.org/showthread.php?86446-WebTaskScheduler-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5-(%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-...)

برای اینکه در زمان مشخص ایمیل بزنه سایت من از این استفاده کردم و همیشه کار میکنه ،مگر اینکه سایت Application end بشه

M.KH-SH
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 19:19 عصر
خوب دوست عزیز بله application end یعنی کاربری در سایت نباشه خوب اگر application end بشه خوب تمام سیستم شما از کار خواهد افتاد در حالی که اگر یک application به صورت جداگانه نوشته بشه و دستور مورد نظر رو ارسال کنه و بررسی کنه دیگه همچین مشکلی پیش نمییاد

NOSRATGOLAB
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 19:29 عصر
ای خدا :گریه: وقتی پروژه من رو لوکاله خودش باید میل بزنه چه کاربر تو سایت باشه چه نباشه

من یه جا خوندم نوشته از ویندوز سرویس باید استفاده کنم بعد به صورت setup درش بیارم و نصبش کنم ولی مشکل من اینه که تو همین نوشته کد واکشی اطلاعات از پایگاه داده . اخه اون تو که پایگاه داده نیست تو پروزه خودمه اگه من اون تو کد های پایگاه داده رو بنویسم اررو نمیده؟
مرگ من جواب بدین.یه راهنمایی درست و حسابی میخوام

barzin144
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 20:51 عصر
خوب دوست عزیز بله application end یعنی کاربری در سایت نباشه خوب اگر application end بشه خوب تمام سیستم شما از کار خواهد افتاد در حالی که اگر یک application به صورت جداگانه نوشته بشه و دستور مورد نظر رو ارسال کنه و بررسی کنه دیگه همچین مشکلی پیش نمییاد

درسته،ولی من IIS را تنظیم کردم که حتی کاربر هم توش نباشه END نشه،اگه هم بشه یه ایمیل بهم میزنه و خودم میرم تو سایت
این چیزی که شما میفرمایید میشه روی هاست انجام داد یا باید VPS داشته باشی؟؟منظورم از هاست اینه که به سیستم عامل دسترسی نداشته باشیم

M.KH-SH
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 23:04 عصر
دوست عزیز تئوری کار شما درست هستش و فکر کنم شدنی هست ولی کار شما رو خراب خواهد کرد در صورتی که یک روز اینترنت شما با مشکل روبرو شده باشه و هیچ کاربری در سایت نباشه در ساعت 12 شب خود به طور حتم ایمیلی ارسال نخواهد شد پس یک روش مشکل دار هستش

ای خدا :گریه: وقتی پروژه من رو لوکاله خودش باید میل بزنه چه کاربر تو سایت باشه چه نباشه

من یه جا خوندم نوشته از ویندوز سرویس باید استفاده کنم بعد به صورت setup درش بیارم و نصبش کنم ولی مشکل من اینه که تو همین نوشته کد واکشی اطلاعات از پایگاه داده . اخه اون تو که پایگاه داده نیست تو پروزه خودمه اگه من اون تو کد های پایگاه داده رو بنویسم اررو نمیده؟
مرگ من جواب بدین.یه راهنمایی درست و حسابی میخوام

دوست عزیز به طور خیلی ساده میگم نه هیچ خطایی بهتون نمیده در صورتی که همه چیز رو درست بنویسین (از یک وب سرویس هم میتونین استفاده کنین (مطالعه صورت گیرد) )

این چیزی که شما میفرمایید میشه روی هاست انجام داد یا باید VPS داشته باشی؟؟منظورم از هاست اینه که به سیستم عامل دسترسی نداشته باشیم

اگر مدیریت هاست موافقت کنن بله میشه روی vps که 100%

دوست عزیز وب سایت محدودیت داره در خیلی از موارد قابلیت برقراری ارتباط مناسب با سیستم سرور رو نخواهد داشت پس بنابر این باید از ویندوز اپلیکیشن استفاده کرد تا این محدودیت رو کاهش داد.

NOSRATGOLAB
جمعه 31 شهریور 1391, 06:18 صبح
دوست عزیز تئوری کار شما درست هستش و فکر کنم شدنی هست ولی کار شما رو خراب خواهد کرد در صورتی که یک روز اینترنت شما با مشکل روبرو شده باشه و هیچ کاربری در سایت نباشه در ساعت 12 شب خود به طور حتم ایمیلی ارسال نخواهد شد پس یک روش مشکل دار هستش
.

من پروژم رو خود ویزوال استدیوه باید اجرا شه نه هااست و اینترنت

sanay_esh
جمعه 31 شهریور 1391, 08:19 صبح
سلام دوست عزیز
شما برای اجرای اینکه بتوانید از برنامه زمانبندی استفاده کنید باید کتابخانه Quartz.Net را در پروژه خود اضافه نمایید

و برای اینکه یک Task برای آن تعریف کنید که در زمان خاصی اجرا شود باید کتابخانه Quarts.net را کاملا مطالعه کنید راهنمایی های بسیار زیادی در همین سایت هست

در مورد ارسال فایل از طریق ایمیل هم خیلی مطالب نوشته شده است

کمی جستجوی دقیق تر شما را به هدف خودتان میرساند

موفق باشید

Saber_Fatholahi
جمعه 31 شهریور 1391, 12:51 عصر
نه دوست من شما می تونی با استفاده از Quartz این کار انجام بدی
آقای بهروز راد در اینجا (http://www.dotnettips.info/Post/997/), اینجا (http://www.dotnettips.info/Post/999/)خیلی قشنگ این بحث باز کردن
موفق و موید باشید

M.KH-SH
جمعه 31 شهریور 1391, 13:51 عصر
خوب بله اول بحث هم گفتم که یکی از روش ها این هستش و تا جایی که میدونم همیشه windows application امکانات خیلی بیشتری رو در اختیار میزاره نصبت به web application و میشه مدیریت راحت تری رو با win app داشت جواب دادم

خودم به شخصه همیشه از win app برای این موارد استفاده میکنم