PDA

View Full Version : heelp me

mamad19
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 13:41 عصر
سلام به همه.راستش من دنبال یه برنامه نویسی با اموزش کامل که از صفر تا صد برنامه نویسی رو یادم بده میخوام.ایا چنین چیزی هست؟خداوکیلی سرکاری نیست و خیلی دوست دارم برنامه نویسی یاد بگیرم اما نه پشتکار دارم نه میدونم از کجا شروع کنم:گریه:.ممنون میشم اگه کمکم کنین

IamOverlord
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 13:49 عصر
سلام دوست عزیز...
در چه زمینه ای؟
برنامه نویسی Web؟ برنامه نویسی Windows؟ ...؟
زبان های ساده ای برای شروع یادگیری هست.
مثلا PHP در برنامه نویسی Web یا VB.net در برنامه نویسی Windows (البته با استفاده از ASP.net می شه برنامه نویسی Web هم کرد...)
می تونی از ++C هم شروع کنی که یکی از رایج ترین زبان ها برای یادگیری هست.
برای اینا منابع فارسی هم گیر می آد که به درد شروع می خوره و معرفی هم شده و با یه جست و جو می تونی به دست بیاری، اما برای پیشرفت بهتر، توصیه می کنم که از منابع زبان اصلی استفاده کنی...
موفق باشی!

mamad19
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 14:03 عصر
مرسی از راهنماییت داداش.دوس دارم در زمینه برنامه نویسی برای نیمباز باشه.مثلا بتونم کرکر یا فلودری بسازم برای نیمباز.

mehdy.programmer
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 15:37 عصر
اگه هدفت تغییر در برنامه نیمبازه با برنامه نویسی نمی شه! باید بری مهندسی معکوس یاد بگیری و همچنین اسمبلی(زبان ماشین) و ....
ولی اگه هدفت ساخت برنامه ست اگه برای موبایله باید زبون مخصوص سیستم عاملشو یادبگیری ولی اگه برای windows هستش می تونی از C# شروع کنی !!

miladamirzadeh
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 17:43 عصر
خیلی دوست دارم برنامه نویسی یاد بگیرم اما نه پشتکار دارم نه میدونم از کجا شروع کنم
اول مطمئن شو چکار می خوای بکنی! ثانیاً بدون پشتکار که نمیشه! تو باید کارآموزی کنی. زیر دست یکی باشی. بدون پول. 1 سال مثلاً. جدی می گم. اونوقت مثل مرد انتخاب کن و کار کن.

mamad19
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 20:17 عصر
فدای همتون.ممنون از راهنمایی هاتون.فقط یه سوال دیگه.حالا اگه بخوام مثلا یه برنامه نیمباز که ساخته شده ادیتش کنم شکل برنامه رو و بزنم به اسم خودم.در صورتی که دست به برنامه نویسی نزنم فقط کادر برنامه.چطوری میشه؟نیاز به برنامه خاصی هست؟لطفا راهنمایی کنید

l4dl4d
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 23:28 عصر
اگه قدرتشو داری!از c# شروع کن آیندت روشن خواهد بود:شیطان:
اگه میخوای از 0.0 شروع کنی و مبتدی باشی با vb6 یا vb.net شروع کن که سادست ولی مثل c# وقی نیست
خوددانی
در ضمن اگه میخای تحت وب باشه پیشنهاد من php میباشد

mehdy.programmer
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 23:53 عصر
فدای همتون.ممنون از راهنمایی هاتون.فقط یه سوال دیگه.حالا اگه بخوام مثلا یه برنامه نیمباز که ساخته شده ادیتش کنم شکل برنامه رو و بزنم به اسم خودم.در صورتی که دست به برنامه نویسی نزنم فقط کادر برنامه.چطوری میشه؟نیاز به برنامه خاصی هست؟لطفا راهنمایی کنید

دوست عزیز من که بهت گفتم! برای تغییر در برنامه باید خیلی فرا تر از برنامه نویسی بلد باشی! برای این کار هم باید زبون اسمبلی یاد بگیری و مهندسی معکوس کار کنی!

FastCode
جمعه 31 شهریور 1391, 00:29 صبح
بدون پشت کار؟
این کاری که میخوای بکنی هنوز هیچ کس نتونسته انجام بده.
من شخصاً توی یک صدم درصدش موندم.چه برسه به صد در صد.

IamOverlord
جمعه 31 شهریور 1391, 01:48 صبح
بدون پشت کار و با راحت طلبی شاید بشه مثلا به کمک یه سری نرم افزار ها یه سری متون و Resource ها رو تغییر داد، ولی برای تغییر اساسی باید با مسائل سطح پایین دست و پنجه نرم کنی و آشنا بشی...

storm_saeed
جمعه 31 شهریور 1391, 17:27 عصر
اول باید الگوریتم های مختلف بلد باشید ریاضیاتتون خوب باشه مثلا گراف یه چیز کاربردی هست در زمینه برنامه نویسی
بعد اگه وقتشو دارید اول در کنار الگوریتم c++ رو یادبگیرید بعد برید ویژوال مثل c# یادبگیرید
بدون پشت کار بهتره اصن یاد نگیرید
اونکاری که میگید که ادیت کندی نرم افزارو امکانش نیست :) مگه اینکه یک نرم افزار اپن سورس باشه اونم باز به این راحتی نه

meisam3322
شنبه 22 مهر 1391, 01:53 صبح
اگه میخوای از 0.0 شروع کنی و مبتدی باشی با vb6 یا vb.net شروع کن که سادست ولی مثل C#‎ وقی نیست

چرا فکر میکنی VB.NET از C# ضعیفتره ؟ با چه ترازویی اونو سنجیدین ؟ و میشه توضیح بدین تو چه زمینه هایی ضعیفه ؟ !!!!!! :متعجب:

FastCode
شنبه 22 مهر 1391, 07:40 صبح
چرا فکر میکنی VB.NET از C# ضعیفتره ؟ با چه ترازویی اونو سنجیدین ؟ و میشه توضیح بدین تو چه زمینه هایی ضعیفه ؟ !!!!!! :متعجب:
وای. دوباره شروع شد.
هر کس از زبونی که کار میکنه دفاع میکنه.

s.najmeh
پنج شنبه 11 آبان 1391, 21:39 عصر
سلام من تازه عضو شدم...........لطفا کمکم کنید ......ازسایت سردرنمیارم....:ناراحت:

e_a_23
سه شنبه 16 آبان 1391, 23:36 عصر
سلام من تازه عضو شدم...........لطفا کمکم کنید ......ازسایت سردرنمیارم....:ناراحت:
خوش اومدید.ولی یعنی چی که از سایت سر در نمیارید؟
به اون دوست عزیزمون هم در تایید فرمایش دوستان باید بگم هیچ کاری بدون پشتکار به سرانجام نمیرسه.یا حداقل نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.اگه هیچی از برنامه نویسی نمی دونید باید از اولش یعنی الگوریتم نویسی( که یادمه ما با کتاب شهریار رسولی یاد گرفتیم و کتاب خوبی هم بود) شروع کنید بعد می تونید برید سراغ C++‎‎. کلا برای برنامه نویس شدن باید خیلی تلاش کرد و صبر و حوصله داشت :)