PDA

View Full Version : سوال: licensing csharp

h3lper
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 16:44 عصر
با سلام خدمت اساتید گرامی
من یک برنامه در سی شارپ ساختم و میخوام براش رمز بزارم که برای نصب ان روی هر کامپیوتر یک رمز بخواد.
فکری که به نظرم رسید اینطوریه :
وقتی فرم رجیستر کردن برنامه لود میشه برنامه سریال هارد رو میخونه و پس از انکریپت کردن با متد اول توی تکست باکس اول میریزه سپس سریال هارد را دوباره با متد دوم
انکریپت میکنه و توی یک استرینگ ذخیره میکنه حالا خریدار برای فعال کردن برنامه کد تکست باکس اول رو به من میگه و من اونو با متد اول دی کریپت میکنم تا سریال هارد خریدار بدست بیاد سپس سریال را با متد دوم انکریپت میکنم و به خریدار میگم که همونه که تو استرینگ ذخیره کردم و در نتیجه برنامه فعال میشه
از اساتید خواهش میکنم نظر خودشونو بگن و اگه این روش مناسب نیست یک راه دیگه معرفی کنید چون واقعا نیاز دارم و همه جارو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم اگه لطف کنید و یک نمونه برام ایمیل کنید یک عمر ممنونتون میشم

Securebit
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 19:10 عصر
این سوال قبلا پرسیده شده لطفا قبل از سوال جستجو کنید.

http://barnamenevis.org/showthread.php?311000-کمک-در-مورد-انقضا-دادن-به-نرم-افزار-با-استفاده-از-نرم-افزارها

hepL3r
جمعه 31 شهریور 1391, 15:04 عصر
بستگی داره از چه نوع الگوریتمی میخوایید استفاده کنید. مثلا" AES , RSA , DSA , ...
البته میتونید از لایسنس منیجرهای آماده مثل LogicNP هم استفاده کنید ولی اینطوری امنیت هم میاد پایین .