PDA

View Full Version : سوال: ارسال پیامک از طریق کد نویسی

zaeimh90
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 17:43 عصر
سلاو خدمت همه دوستان.
یک نمونه کدی میخواستم که یتونم توسط اون به یه سرویس ارسال پیامک اینترنتی وصل بشه یا حساب کاربری شخصی و اس ام اس ارسال کنه.خیلی تو تالار دنبالش گشتم ولی متاسفانه چیزی پیدا نکردم.ممنون میشم راهنماییم کنید.
خیلی هم فوریه
:گریه:

M.KH-SH
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 18:13 عصر
دوست عزیز اگر سرویس شما دارای وب سرویس میباشد که با استفاده از بخش add web reference به راحتی میتونی اتصال برقرار کنی و ایمیل ارسال کنی و اگر نه که شما با استفاده از کدهای html اون صفحه میتونی ایمیل ارسال کنی این مورد هم خیلی زیاد بحث شده

l4dl4d
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 23:34 عصر
خوب نگشتی همین الان تو تالار vb جواب دادم::قلب:
لینک (http://barnamenevis.org/showthread.php?361797-سیستم-ارسال-پیامک&p=1598279&posted=1#post1598279)
برو تموم راه ها رو گفتم!
نا مردید اگه بدرد خورد و تشکر نکردید (استاد شیخ دکتر سید محمد شفیع رضا علیانی محمدی کرمانی شیرازی ملقب به التذکره الدولیا!):قهقهه: این هم واسه تنوع گزاشتم ولی اول جمله شوخی نبود:شیطان:

zaeimh90
جمعه 31 شهریور 1391, 15:53 عصر
ممنون از وقتی که گذاشتین.
ولی منظوره من ارسال اس ام اس بود دوست M.KH-SH عزیز.
الان که میدونم باید یه پنل بگیرم و الی آخر میخوام ببینم چه جوریه و روش استفاده از رفرنساش چجوریه برای دریافت و ارسال اس ام اس.
و از دوست عزیز l4dl4d هم تشکر میکنم.رفتم دیدم اون تاپیکو ولی متاسفانه مشکلی که داره اینه که اینجوری نمیخوام که.
میخوام یه پنل فارسی باشه که روی نرم افزارم که مدیریت مدرسه هست یه سرویس ارسال پیام داشته باشم.
که داخل خود نرم افزار بشه اس ام اس ارسال کرد.
ممنون از زحمتت.
اگه بازهم میتونی کمکم کن.

M.KH-SH
جمعه 31 شهریور 1391, 18:05 عصر
دوست عزیز شما اس ام اس هم که هیچ بمب هم اگه بخواین ارسال کنین یکی از روش هاش اینی بود که گفتم

دوست عزیز شما زمانی که از یک سرویس دهنده خوب سرویس بگیرین اونها به شما یک وب سرویس میدن که شما به اون وب سرویس اتصال برقرار میکنین و از توابع اون استفاده میکنین و اس ام اس هم ارسال میکنین و هم دریافت

از این ساده تر نمیشه بیان کرد

درصورتی که نیاز شما مرتفع نشد میتونین خودتون این سرویس رو بنویسین و از طریق GSM مودم ارسال و دریافت کنین

BORHAN TEC
جمعه 31 شهریور 1391, 18:25 عصر
سلام
در حالت کلی اگر می خواهید از طریق اینترنت sms بفرستید باید یک پنل را از شرکتهایی که این امکان را در اختیار شما قرار می دهند خریداری کنید و اگر هم با استفاده از مودم GSM می خواهید این کار را انجام دهید باید از ابزارهایی که برای این کار طراحی شده اند استفاده کنید که یک نمونه معروف آن Kylix SMS است که در سایت زیر می توانید اطلاعات بیشتری را در مورد آن بدست آورید:
http://www.kylixsoft.com/key-features-of-kylix-sms-net.html
موفق باشید...

zaeimh90
جمعه 31 شهریور 1391, 19:25 عصر
ممنون از همه دوستان.
از مودک مه نمیخوام استفاده کنم، چرا که فکر کنید میخوام مثلا برای 100 تا مدرسه یه همچین سرویسی بدم که هزینش به صرفه نیست.
با کد نویسیش هم مشکلی ندارم فقط میخوام دوستان یه سایتی و یک سرویسی معرفی کنن که بتونم توسط اون یک سرویسی داشته باشم که بتونم توسط اون کاربر ایجاد کنم برای هر مدرسه با تمامی امکانات مختلف و پیام ارسال کنم.ممنون از کمکتون.

l4dl4d
جمعه 31 شهریور 1391, 21:10 عصر
خوب تنها راهی که میمونه اینترنت است و لینک زیر که میتونین فارسیش کنین بعد آپلود:
www.khoy-sms.rzb.ir
در ضمن اگه اسکریپتشو یافتی میتونی تو پرشین گیگ یا یه چیز دیگه آپلود کنی یا تغییر بدی زبونشو بعد تو vb با winsockیا موارد دیگر اس ام اس رو باهاش بفرستی حتی میتونی خودتم پنلشو بنویسی و آپلود کنی و براش رمز بزاری!

BORHAN TEC
شنبه 01 مهر 1391, 00:29 صبح
در ضمن اگه اسکریپتشو یافتی میتونی تو پرشین گیگ یا یه چیز دیگه آپلود کنی یا تغییر بدی زبونشو بعد تو vb با winsockیا موارد دیگر اس ام اس رو باهاش بفرستی حتی میتونی خودتم پنلشو بنویسی و آپلود کنی و براش رمز بزاری!
اختراع دوباره چرخ!!!
اکثر شرکتهای ارائه کننده خدمات sms علاوه بر کنترل پنل، یک وب سرویس را هم در اختیار شما قرار می دهند که می توانید با استفاده از رابط wsdl آن وب سرویس برنامه خودتان را به آن ارتباط دهید و از خدمات آن استفاده کنید.