PDA

View Full Version : حرفه ای: ارسال مکرر آخرین زمان باقی مانده از فرم اصلی به بعدی

aminaltavista
دوشنبه 03 مهر 1391, 07:46 صبح
سلام

من برنامه ای هوشمند نوشتم بدین صورت پس از این که کاربر تعریف شد امکان تعریف شیفت و زمان بندی برای آن وجود دارد مثلا چنانچه فردی از ساعت 8 تا 13 شیفت داشته باشد زمانی که در شیفت خود حاضر باشد وبه فرم نمایش شیفت برود برنامه اطلاعاتی از قبیل کاربر کنونی - ساعت ورود و خروج شروع شیفت و پایان - ساعت شیفت شخص و زمان باقی مانده از شیفت فرد را نشان میدهد.

خب با برداشت از متن بالا میخوام مشکلم رو مطرح کنم و اون اینه که من در فرم اصلی هر با که لاگین میکنم دادم عوض میشه و به سوی فرم شیفت فرستاده میشه (داده آخرین زمان باقی مانده است )و زمانی هم که به فرم شیفت میرم تایمر شمارش معکوس از آخرین مقدار فرستاده شده میکنه اما همون طور که گفتم آخرین زمان فقط یک بار و اون هم هنگام لاگین به دست میاد و به فرم شیفت ارسال میشه . تا حالا باید متوجه شده باشید که هر بار که فرم شیفت باز میشه زمان هم به حالت اول برمیگره مثال :
زمان کنونی 8:27:10 که هنگام لاگین است و همین به فرم شیفت ارسال میشه! اصلا به طور کلی بگم میخام
آخرین زمان هم هر بار تغییر کنه و نه فقط هنگام لاگین .

حالا تایمر رو چه طور تعریف کنم که بدون خطا هر بار داده رو عوض کنه وبدون ایست به فرم شیفت بفرسته ؟