PDA

View Full Version : سوال: مشکل این وب سایت ساده چیه؟ یه لینک توی هایپرلینک گذاشتم اما forbidden می ده!!

bahar_engineer
دوشنبه 03 مهر 1391, 14:54 عصر
سلام
لطفا فایل پیوست را مشاهده کنید.

من هر لینکی که از بعضی از سایت های دانلود توی وب سایت خودم می ذارم خطای forbidden 403 می ده در صورتی که وقتی لینک رو توی url صفحه می زنم شروع به دانلود می کنه

کسی پیشنهادی داره؟
ممنون می شم اگه راهنمایی کنین

hamed_hossani
دوشنبه 03 مهر 1391, 16:41 عصر
برای گذاشتن لینک

http://
را ابتدای ادرس قرار دهید>برای لینک های خارج سایت

bahar_engineer
دوشنبه 03 مهر 1391, 17:46 عصر
برای گذاشتن لینک

را ابتدای ادرس قرار دهید>برای لینک های خارج سایت

اگه دقت کنید گذاشتم !!!

خواهشاً یکی بگه چیکار باید بکنم :(((((

mehdi-ghafari
دوشنبه 03 مهر 1391, 18:24 عصر
من فایل شما رو اجرا نکردم. ولی بعضی از (تقریبا اکثرا اگر اصولی طراحی شده باشه) این اجازه رو نمیدن که از بیرون کسی بتونه فایل های روی هاستشون رو دانلود کنه. در غیر اینصورت پهنای باندش می ترکه :) فقط اجازه میده که اون لینک از روی سرور خودش اجرا و دانلود بشه

bahar_engineer
دوشنبه 03 مهر 1391, 20:04 عصر
من فایل شما رو اجرا نکردم. ولی بعضی از (تقریبا اکثرا اگر اصولی طراحی شده باشه) این اجازه رو نمیدن که از بیرون کسی بتونه فایل های روی هاستشون رو دانلود کنه. در غیر اینصورت پهنای باندش می ترکه :) فقط اجازه میده که اون لینک از روی سرور خودش اجرا و دانلود بشه

منطقیه اما یعنی هیچ راهی نیست که من بتونم اول برم روی سرور اونها و بعد دانلودش کنم؟ چه فرقی می کنه که من لینک رو دستی توی browser بزنم یا از طریق هایپرلینک یه صفحه وب سایت؟ چرا انقدر اجرای این دو تا تفاوت داره؟

bahar_engineer
سه شنبه 04 مهر 1391, 08:59 صبح
یکی یه نظری بده لطفااااااااااااااااااااا

hobab-theme
سه شنبه 04 مهر 1391, 10:47 صبح
راه های مختلفی برای ایجاد محدودیت به فایل ها وجود داره. یکیش استفاده از Handlerها است.
شما میتونید:
1) آدرس صفحه مورد نظر رو توی لینک قرار بدید. کاربر بره توی اون صفحه و روی لینک دانلود کلیک کنه (یعنی مستقیم آدرس فایل رو ندید)
2) فایل رو روی سرور خودتون آپ لود کنید