PDA

View Full Version : گفتگو: ایا وی بی بدرد ادامه دادن می خوره یا...................

abidana
دوشنبه 03 مهر 1391, 19:04 عصر
:متفکر:نمی دونم این همه سال وقت گذاشتن و منت کشیدن دیگران و..........برای یاد گیری وی بی کار دستی بود یا نه
اگه درست بوده چرا درست بوده و اگه غلط بوده چرا غلط؟
به نظر شما ادامه دادن یادگیری وی بی برای یه کسی که 14 سالش کار خوبیه یا نه؟

MohammadGh2011
دوشنبه 03 مهر 1391, 19:56 عصر
درود بر شما

نمی دونم این همه سال وقت گذاشتن و منت کشیدن دیگران و..........برای یاد گیری وی بی کار دستی بود یا نه
اگه درست بوده چرا درست بوده و اگه غلط بوده چرا غلط؟
چرا کار غلطي باشه!!!
بالاخره اين هم يه زبان برنامه نويسيه و باهاش ميتونيد برنامه بنويسيد،
شما اگه اين وي بي رو بلد باشيد که زبان آسونيه خيلي راحت ميتونيد مثلا سي شارپ رو ياد بگيريد.

به نظر شما ادامه دادن یادگیری وی بی برای یه کسی که 14 سالش کار خوبیه یا نه؟

اگر امکانش هست زبان هاي دات نت ياد بگيره آيندش روشن تره در غيراينصورت شايد کارخوب و مفيدي باشه
اگر ميخوايد جايي استخدام بشيد، وي بي به دردشون نميخوره وي بي 6امروزه فقط براي نوشتن برنامه هاي شخصي و آموزشه.

موفق باشيد

ASedJavad
سه شنبه 04 مهر 1391, 09:02 صبح
یاد گیری وی بی کار درستیه ولی توقف در ویبی مسلما کار اشتباهیه

_behnam_
سه شنبه 04 مهر 1391, 14:30 عصر
همانطور که دوستمون گفتن ویژوال بیسیک واسه برنامه های شخصی بکار یره و هیچ شرکتی برنامه نویس ویژوال بیسیک 6 نمیخواد حتی ویژوال بیسیک دات نت هم زیاد استفاده نمیشه. فعلا که سی شارپ رو دوره و واسه استخدام باید سی شارپ رو بلد باشی اما اینجور که من شنیدم تا چند ساله دیگه جاوا توی ایران جاشو میگیره! نمیدونم چقدر درسته؟! اما الان توی شرکت های خارجی اکثر جاوا میگیرن (البته منبع خاصی واسه این حرف ندارما " استادمون گفته")

مهرداد صفا
سه شنبه 04 مهر 1391, 19:27 عصر
:متفکر:نمی دونم این همه سال وقت گذاشتن و منت کشیدن دیگران و..........برای یاد گیری وی بی کار دستی بود یا نه
بله! چرا اشتباه؟! هیچ وقت افسوس زمانی را که برای یادگیری چیزی گذاشتی نخور.
به نظر من vb رو تا جایی که تمام جلوه های زبان را یاد بگیرید ادامه دهید. زبان قوی و ساده ایست بعدا هم به راحتی میتوانید به vb.net مهاجرت کنید علاوه بر این برنامه های نوشته شده با vb برای اجرا شدن مانند برنامه های .net به سکوی خاصی نیاز ندارند و این خصوصیتیست که ممکن است بعد ها به خاطر آن بخواهید با vb برنامه نویسی کنید. در کل فکر میکنم یادگیری و کار کردن با vb ضرری ندارد و حتی سود هم دارد.
برای آینده هم به نظر من vb.net مناسب است. یادگیری آن برای برنامه نویسان vb آسان است و جوابگوی نیازهای متعدد. در عمل هم تفاوت چندانی با c# ندارد.