PDA

View Full Version : سوال: دوستان چطور میتونم اطلاعات یه سایت رو توی یه سایت دیگه نمایش بدم (بدون rss)؟

samadblaj
سه شنبه 04 مهر 1391, 13:32 عصر
سلام ببخشید قبلا یه برنامه نوشتم که اطلاعات سایت رو به سایتم انتقال میداد ولی الان میخوام یه برنامه برای شبیه به برنامه قبلی بنویسم ولی سایته rss نداره آیا راهی برای این کار وجود داره؟ :متفکر:

Fartaj
سه شنبه 04 مهر 1391, 15:24 عصر
سلام

والا فکر کنم به جز rss تنها با iframe بتونی اطلاعات یک سایت دیگه رو نشون بدی مگر اینکه دوستان نظر دیگه ای داشته باشند

samadblaj
سه شنبه 04 مهر 1391, 15:46 عصر
والا فکر کنم به جز rss تنها با iframe بتونی اطلاعات یک سایت دیگه رو نشون بدی مگر اینکه دوستان نظر دیگه ای داشته باشند
ممنونم از پاسختون.
خوب بیشتر سایت ها rss ندارن یعنی راه دیگه ای نیست ؟
iframe هم درست نمیشه.

Fartaj
سه شنبه 04 مهر 1391, 16:10 عصر
ببنید تا اونجایی که من جستجو کردم چون rss از نوع xml هست قابل خوندن و نمایش دادن هست اما اگر rss نباشه اطلاعات رو از کجا باید خوند ؟؟!!

مگه اینکه برنامه نویش حرفه ای باشی بتونی یک چیزی تو مایه های ربات گوگل بنویسی که مثلا هر روز یک بار سورس سایت طرف رو بخونه ومطالب اون رو دربیاره با iframe هم که کلا عین سایت رو می بینی

samadblaj
سه شنبه 04 مهر 1391, 16:56 عصر
ببنید تا اونجایی که من جستجو کردم چون rss از نوع xml هست قابل خوندن و نمایش دادن هست اما اگر rss نباشه اطلاعات رو از کجا باید خوند ؟؟!!

مگه اینکه برنامه نویس حرفه ای باشی بتونی یک چیزی تو مایه های ربات گوگل بنویسی که مثلا هر روز یک بار سورس سایت طرف رو بخونه ومطالب اون رو دربیاره با iframe هم که کلا عین سایت رو می بینی

آهان مثل بخوام iframe استفاده کنم کار تقریبا چجور میشه؟؟؟
همه سایت ها iframe ندارن ، دارن؟
اینجا من باید از iframe در پروژه خودم استفاده کنم یا نه ... :متفکر:؟

Fartaj
سه شنبه 04 مهر 1391, 19:13 عصر
iframe یک تگ html هست که کاربردش اینه که یک صفحه خاص رو تو یک صفحه دیگه نشون می ده

<iframe id="Iframe1" style="margin-bottom:5px;" src="slider/Default.aspx" width="100%" height="420px" frameborder="0" runat="server" scrolling="no"></iframe>

شما باید تو آدرس دهی باید آدرس سایت بعدم آدرس صفحه رو بدی

mahmood_4246
سه شنبه 04 مهر 1391, 20:25 عصر
شما با rss میتونی به طور مثال یه خبر رو نشون بدی >> از طریق لینکش >> لینک صفحه رو از rss بگیر .. صفحه رو با دستورات سمت سرور میگیری(تو نت کد این کار زیاده).. حالا قسمتی که میخوای رو با کد ازش جدا میکنی
مثال : irannews.com.au./index.aspx
رو خبرای دو طرق کلیک کن میره از خبرآنلاین خبر رو میگیره .. محتوای متنی رو نشون دادم فقط

samadblaj
سه شنبه 04 مهر 1391, 20:32 عصر
خوب محمود عزیز بیشتر سایت ها rss رو بسته اند و توی سایت rss ندارند.
بعد یه سوال دیگه آیا میشه یه سایت طراحی کرد که هر روز اطلاعات rss یه سایت رو بگیره و در سایت خودم نمایش بده؟

mahmood_4246
چهارشنبه 05 مهر 1391, 17:36 عصر
سلام .. بدون Rss هم میتونی .. کافیه آدرس صفحه رو داشته باشی ..
باسه سوال دومت میشه این کار رو کرد .. تو همین تالار هم بحث بود که بگیری از rss بذار تو بانک .. هر دفعه چک بشه که مطلب جدید اضافه شده یا نه

samadblaj
چهارشنبه 05 مهر 1391, 17:46 عصر
سلام .. بدون Rss هم میتونی .. کافیه آدرس صفحه رو داشته باشی ..
باسه سوال دومت میشه این کار رو کرد .. تو همین تالار هم بحث بود که بگیری از rss بذار تو بانک .. هر دفعه چک بشه که مطلب جدید اضافه شده یا نه

ممنونم بایت توضیحاتت میشه قسمت اول رو بیشتر توضیح بدید به چه شکل باید این کار رو انجام داد؟