PDA

View Full Version : مشکل با خاصیت Auto Sprator تکست باکس

veniz2008
سه شنبه 04 مهر 1391, 17:42 عصر
سلام، من دو تا تکست باکس سفارشی مرتبط به هم دارم که خاصیت Auto Sprator هر دو رو فعال کردم تا 3 رقم 3 رقم اعداد رو جدا کنه(تکست باکس خود ویژوال نیست و در واقع کامپوننت هست). یکی از تکست باکس ها مبلغ قابل پرداخت و یکی دیگه هم میزان پیش پرداخت. فرض کنید در لحظه لود شدن میزان پیش پرداخت 0 و مبلغ قابل پرداخت 1000 تومان باشه. در رویداد textchanged مربوط به تکست باکس پیش پرداخت، کدهایی رو مینویسم تا با وارد شدن مبلغ درون پیش پرداخت، همزمان مبلغ قابل پرداخت نمایش داده بشه ولی زمانیکه تکست باکس خالی میشه خطا میده ولی اگه خاصیت Auto Sprator رو false میکنم همه چیز درسته. مشکل دوم زمانیه که کل بدهی رو درون پیش پرداخت وارد میکنه و به جای اینکه عدد 0 رو درون تکست باکس مبلغ قابل پرداخت بذاره هیچی نمیزاره(خطا هم نمیده). خیلی باهاش ور رفتم ولی جواب نداد.
متن خطا :

Input string was not in a correct format.

ali_habibi1384
سه شنبه 04 مهر 1391, 18:40 عصر
از تكست باكسي كه من ساختم استفاده ميكنيد؟

veniz2008
سه شنبه 04 مهر 1391, 22:13 عصر
از تكست باكسي كه من ساختم استفاده ميكنيد؟
آره.راهی داره؟ از خاصیت TextValue هم استفاده کردم ولی مشکل رفع نمیشه و هیچنان به جای 0 هیچی نمایش نمیده.

ali_habibi1384
چهارشنبه 05 مهر 1391, 07:22 صبح
بايد خطا رو روي سيستم خودتون ببينم. آيديمو اد كنيد با تيم ويوور ببينم دقيقا چه مشكلي داره

veniz2008
پنج شنبه 06 مهر 1391, 23:05 عصر
بايد خطا رو روي سيستم خودتون ببينم. آيديمو اد كنيد با تيم ويوور ببينم دقيقا چه مشكلي داره
نیازی به TeamViewer نیست. کافیه دو تا تکست باکس بذارید روی فرم و توی رویداد textchange یکی از اونا کدنویسی کنید. یعنی با اضافه کردن مقدار این تکست باکس اون یکی به سمت صفر شدن پیش بره. زمانی که قراره صفر رو نشون بده عملا می بینید که چیزی رو نمایش نمیده.