PDA

View Full Version : نشان دادن اطلاعات در تکست باکس

masud8002k
چهارشنبه 05 مهر 1391, 12:43 عصر
سلام
من یک جدول دارم که ایمیل ها رو نگه میداره(لیست خبر نامه)
حالا یک دگمه گذاشتم که با کلیک روی اون همه ایمیل ها رو در تکست باک نشون بده که قابلیت کپی رو داشته باشه.
من هر کاری میکنم فقط ایمیل آخر توش نشون داده میشه
کد من

string cnf = System.Configuration.ConfigurationManager.Connecti onStrings["go0d"].ToString(); SqlConnection con = new SqlConnection(cnf); string str = "select * from newsleter order by id desc"; SqlCommand cmd = new SqlCommand(str, con); con.Open(); SqlDataReader sdr = cmd.ExecuteReader(); sdr.Read(); TextBox23.Text = sdr["shomareh"].ToString(); sdr.Read(); sdr.Close(); con.Close();

aliblue
چهارشنبه 05 مهر 1391, 13:20 عصر
sdr.Read(); فقط یک رکورد رو میخونه.شما باید داخل یک حلقه این کار رو انجام بدی تا همه رکورد ها خونده بشن.

General-Xenon
چهارشنبه 05 مهر 1391, 13:23 عصر
سلام دوست من . این کدی که نوشتی درست نیست .. چرا ؟؟
به خاطر اینکه وقتی از بانکت اطلاعات لود میشه که یک رکورد رو انتقال می دی به TextBox

حالا شما یک String تعریف کن و بعد از Close کردن بانکت این String رو بریز تو TextBox . به همین راحتی....

string _data = "";
while(_sdr.read())
{
_data += _sdr[0].toString();
}
textbox.text = _data;
موفق باشی

masud8002k
پنج شنبه 06 مهر 1391, 09:31 صبح
سلام دوست من . این کدی که نوشتی درست نیست .. چرا ؟؟
به خاطر اینکه وقتی از بانکت اطلاعات لود میشه که یک رکورد رو انتقال می دی به TextBox

حالا شما یک String تعریف کن و بعد از Close کردن بانکت این String رو بریز تو TextBox . به همین راحتی....

string _data = "";
while(_sdr.read())
{
_data += _sdr[0].toString();
}
textbox.text = _data;
موفق باشی

با تشکر از دوستان
فقط تنها ترین مشکلی که موند اینه که چون شماره است شماره های رو پشت سر هم نشون میده و قابل شناسایی نیست
چطور میشه هر شماره در یک سطر از تکست باکس نشون داده بشه یا ویرگول داشته باشه؟

aliblue
پنج شنبه 06 مهر 1391, 13:07 عصر
خوب این که کاری نداره این قسمت از کد رو به صورت زیر یا هر جور خواستی تغییر بده:

_data += _sdr[0].toString()+",";