PDA

View Full Version : فراخوانی سریع اطلاعات در کمبوباکس

damanpak
پنج شنبه 06 مهر 1391, 12:47 عصر
سلام به همه برنامه نویسان و اساتید در این زمینه.
اول از مسئولین محترم میخوام که اگه عنوان تاپیک نادرسته و یا محلش در جای درستی قرار نرگرفته خودتون زحمت قراردادن عنوان درست یا انتقال به محل مناسب رو بکشید(پیشاپیش ممنونم)
حال سوالم:
توی یه برنامه شرکت مسافربری دیدم که یک کمبو باکس داشت که به یک فیلد از یک جدول اس کیو ال وصل شده بود(جدول شهر که اطلاعات تمام مکانهایی که سرویس دهی میشه رو داشت حتی خارج از کشور)
جالبه که تعداد سطرهای این جدول حدود 6100 تا بود و جالبتر اینکه زمان باز شدن فرم خیلی سریع اطلاعات از جدول اس کیو ال به درون این کمبوباکس منقل میشد
اما من که همچین مثالی رئ طراحی کردم با 6000 رکورد موقع لود شدن فرم یکمی طول میکشید
حال میخوام بدونم که چطوری میتونم سرعت لود اطلاعات کمبوباکس رو افزایش بدم
با تشکر از توجه شما

damanpak
جمعه 07 مهر 1391, 10:12 صبح
چقدر جالب،یعنی هیچ کس جواب این مساله رو نمیدونه؟

ehsan-68
جمعه 07 مهر 1391, 10:55 صبح
سلام ...

حالا نمیدونم درست باشه یا نه ولی فکر کنم با خاصیت دراپ دون استفاده بشه سرعت لودش زیاد میشه احتمالا ...

damanpak
جمعه 07 مهر 1391, 14:53 عصر
سلام ...

حالا نمیدونم درست باشه یا نه ولی فکر کنم با خاصیت دراپ دون استفاده بشه سرعت لودش زیاد میشه احتمالا ...

نه دوست عزیز متاسفانه ربطی به اون نداره

ehsan-68
جمعه 07 مهر 1391, 15:30 عصر
نه دوست عزیز متاسفانه ربطی به اون نداره

:گریه:

:لبخند:

swallow.pa
جمعه 07 مهر 1391, 16:16 عصر
خب معلومه هنگامي كه فرم لود ميشه اطلاعات شهرها رو توي ديتاست مي ريزن و هر موقع كمبو باز بشه اطلاعات رو از ديتاست مي خونه نه از ديتابيس پس سرعت بالا مي ره

damanpak
جمعه 07 مهر 1391, 20:13 عصر
خب معلومه هنگامي كه فرم لود ميشه اطلاعات شهرها رو توي ديتاست مي ريزن و هر موقع كمبو باز بشه اطلاعات رو از ديتاست مي خونه نه از ديتابيس پس سرعت بالا مي ره
سلام بر شما
خب دوست عزیز کمبوباکسی که توی فرم گذاشتم اطلاعات رو به وسیله دیتاست از جدول میگیره اما موقع لود شدن فرم مربوطه بازم یکمی تاخیر داره