PDA

View Full Version : سوال: بدست آوردن شماره تلفن تماس گیرنده

online98
پنج شنبه 06 مهر 1391, 16:50 عصر
سلام دوستان خسته نباشید
ببخشید یک سوال داشتم
من دارم که برنامه برای یک آژانس تلفنی مینوسم ، حالا میخوام هرکس که زنگ زد شماره ی اون شخص رو توی یک لیبل نمایش بده
در واقع میخواستم بدونم چطوری میشه شماره رو وارد برنامه کرد

سرچ کردم ، اما چیزی به درد بخور پیدا نکردم ، همه ی بخث ها این بود که مودم پشتیبانی میکنه یا نه و .....
حتی یک سورس یا کد بدرد بخور نبود

ممنون میشم یک نمونه سورس ، یا کد خوب بگذارید که من ازش الگو بردارم و اینکه بگید به چه سخت افزار یا امکاناتی لازم داره + قیمت
مثال های KdTele و برنامه نویسی از طریق Api ها و .... هرچی باشه مهم نیست ، فقط کار بده

خیلی منونم:لبخندساده::قلب:

Mahmoud Zaad
پنج شنبه 06 مهر 1391, 17:12 عصر
سلام
ظاهرا توی ایران با مودم های معمولی نمیشه شماره تلفن رو به دست آورد و مشکل هم از خطوط تلفن هست. برای اینکار معمولا از یه سخت افزا کالر آی دی استفاده میشه. کمترین قیمتش هم 80-90 تومان در می آد. اونها خودشون نمونه برنامه و ocx مربوطه رو بهتون میدن. کار کردن باهاش هم خیلی ساده است.

online98
پنج شنبه 06 مهر 1391, 19:10 عصر
خیلی ممنون
یعنی دوستان هیچ راهی نیست که بشه این رو بدون Caller ID نوشت ؟ مثلا با مودم های مخصوص ارزون قیمت تر ؟؟؟

samadblaj
چهارشنبه 03 آبان 1391, 12:23 عصر
سلام
ظاهرا توی ایران با مودم های معمولی نمیشه شماره تلفن رو به دست آورد و مشکل هم از خطوط تلفن هست. برای اینکار معمولا از یه سخت افزا کالر آی دی استفاده میشه. کمترین قیمتش هم 80-90 تومان در می آد. اونها خودشون نمونه برنامه و ocx مربوطه رو بهتون میدن. کار کردن باهاش هم خیلی ساده است.

پس برنامه هایی نظر pc suite به چه شکل شماره ها رو نمایش میدهد؟؟؟

AmirGhasemi
چهارشنبه 03 آبان 1391, 12:44 عصر
سلام دوست عزيز
نرم افزاري مثل pc suite در واقع از خود تلفن همراه به جاي مودم كالر آيدي استفاده مي كنه
ما در مودم هاي دايال آپ كالرآيدي دا مشكلي نداريم همه اونها مي تونن كالر آيدي بندازن اما مشكلشون با فركانس ايرانه كه قبلا هم بهت گفته بودم
برخي مودم هايتوي يك منطقه جواب مي دن اما در منطقه ديگر مخابراتي جواب نمي دهند
حتي مودم هاي زولتريكس را من چك كردم كه فقط توي تهران جواب مي ده و شهرهاي ديگر اصلا جواب نمي دهند
اما شركت پرديسان الكترونيك مشهد يك مودمي اسخته كه در همه جاي ايران به درستي جواب ميده
اون هم خودش يك فايل ocx داره با چند تا متد و ايونت كه خودش به محض تماس، شماره تماس گيرنده را برمي گردونه بصورت استرينگ
اگر به نتيجه اي غير اين رسيدي ما را هم بي خبر نگذار
پشتكارت ما را كشته داداش

ghaedi70
شنبه 23 فروردین 1393, 17:13 عصر
سلام.اتفاقا منم همچین پروژه ای دارم.میتونی کمکم کنی؟ghaedi702yahoo.com