PDA

View Full Version : خلوت کردن سایت

ساران سافت
یک شنبه 02 آذر 1382, 11:18 صبح
با سلام:
تعداد افراد ثبت شده بسیار زیاد می باشد. نظر شما در بارة اینکه یک همه پرسی (یا هم چین چیزی) که هرکس Id خودش را در یک مدت مشخص اعلام کند و سپس مابقی آی دی ها را حذف کنید چون خیلی هایش فکر کنم تکراری است خیلی ها هم رفته اند و دیگر ای دی را نمی خواهند.
یک جمعیت 5 یا 6 هزار نفری فکر کنم بی خود هم جای زیادی می گیرد و هم گاهی اوقات سرعت را پایین می اورد.
نظر شما چیست :o

ساران سافت
دوشنبه 03 آذر 1382, 14:22 عصر
هیچ کس نظری در این مورد ندارد؟ :|

Behzad_Asharkhan
دوشنبه 03 آذر 1382, 17:43 عصر
سلام

نمیدونم این کار چند درصد رو افزایش سرعت ارتباط یا کم شدن حجم بانک اصلاعاتی تاثیر داره. ولی هر قدرهم تاثیرش کم باشه اجرا کردنش کاملا منطقیه.
به نظر من بهتره بجای اینکه برای IDهای معتبر همه پرسی بشه بهتره هر کابری که در یک بازه زمانی Logon نداره ( مثلا 3 ماه ) حذف بشه ( اون وقت پست هاشون چی میشه ؟ ). این طوری ID ها یی هم که فرمودید تکراری است حذف میشن. :roll:

ساران سافت
سه شنبه 04 آذر 1382, 15:05 عصر
اتفاقاٌ همین به نظرم رسید ولی شما ÷یش دستی کردید :wink:

ساران سافت
پنج شنبه 13 آذر 1382, 10:43 صبح
جناب آقای کرامتی شما هیچ گونه نظری ندارید؟ :wink:

مهدی کرامتی
پنج شنبه 13 آذر 1382, 12:56 عصر
ببینید، یک عده ممکن است بنا به شرایطی امکان Login کردن به سایت را نداشته باشند، مثلا مسافرتی رفته و 1 یا 2 سال بعد برمیگردد.
حالا چه حالی پیدا میکنه که بفرض مثال ببینه از خونه و اموالش خبری نیست و توسط دولت مصادره شده؟
این کار هم عین همونه.
دوستانی مثل آقای منتظرالظهور، افشین پور و ... هستند که شاید تا مدتها نتوانند به سایت Login کنند، اما بالاخره روزی برخواهند گشت. خوب اونوقت چی؟

majid_n
جمعه 14 آذر 1382, 00:11 صبح
اینم یه حرفیه !!! :roll:

Mashatan
جمعه 14 آذر 1382, 02:12 صبح
ID های که از اول ثبت نام تا این تاریخ ، پستی نفرستاند و هیچ مطلبی نگاه نکردند معلومه که فعال نیستند.

ارادتمند
مشاطان

baabi
جمعه 14 آذر 1382, 18:29 عصر
اگه یه ID برای یه مدت پست نداد حذف شود ( مث Yahoo )

houshmand
جمعه 14 آذر 1382, 18:49 عصر
به نظر من اگه ID هایی که برای مدتی استفاده نشده اند از لیست ID های فعال خارج شود و دوباره با login شخص به لیست ID های فعال اضافه شود بهتر است (( یعنی پاک نشوند ولی مشخص باشد چه ID هایی login می کنند)) :oops:
کلاُ دو تا لیست باشد یکی کل ID ها و یکی هم آنهایی که مثلاُ در 6 ماه گذشته online شده اند
این گونه پیدا کردن یک ID هم آسانتر است

ساران سافت
شنبه 15 آذر 1382, 12:15 عصر
آیا نگهداری این همه ID جا و کاهش سرعت و در کل هزینة سر بار ندارد؟ :?

JavanSoft
شنبه 15 آذر 1382, 14:41 عصر
موافقم ..ولی حسب الظاهر مدیریت سایت بیشتر علاقه دارد که 5000 نفر را در ابتدای سایت نمایش دهد ... تا حذف ID های اضافی
اصلا 1 سوال ساده چرا Idهای اضافی حذف شوند؟أ

مهدی کرامتی
شنبه 15 آذر 1382, 16:18 عصر
آیا نگهداری این همه ID جا و کاهش سرعت و در کل هزینة سر بار ندارد؟
خیر.