PDA

View Full Version : سوال: درخواست کمک در نوشتن پروژه برنامه نویسی سی شارپ

mojtabam67
شنبه 08 مهر 1391, 12:57 عصر
پس از عرض سلام در خواست خود را به شرح ذیل معروض می دارم :

من می خوام برنامه ای بنویسم که به شکل زیر باشه اما خیلی از ماژول ها و کد ها را نمی دونم

لطفا به من کمک کنید تا برنامه را بنویسم یا اینکه کسی می تونه اینو بنویسه و به صورت open source قرار بده ؟

برنامه ای تحت شبکه که اطلاعات در یافتی را از طریق وی پی ان بتونه به یه شهر دیگه که مرکز بانک اطلاعاتی هست ارسال کنه . این برنامه باید برای هر کلایت یه دیتا بیس جدا داشته باشه که اطلاعات بعد از ذخیره شدن مثلاً برای بازه زمانی یک ماهه که این بازه قالبل تغییر باشه برای مرکز اطلاعات را ارسال کنه .*این برنامه اطلاعات شخص را باید به سه صورت دریافت کنه مثلا اگر قبلاً دانشجو بوده و الان شده استاد و بعد از اون که این شخص باز نشسته می شه را دریافت و ثبت کنه .* زبان مورد نظر برای نوشتن این برنامه سی شارپ یا وی بی دات نت باشه .* از گرافیک خوبی برخوردار باشه .* قابلیت دریافت تصویر پرسنلی و تصویر اسناد شخص مورد نظر را داشته باشه * قابلیت اتصال به اسکنر را دارا باشه .* قابلیت تماس با افراد ثبت شده را دارا باشه + ساپورت صدا و تصویر .* قابلیت ارسال پیامک .* قابلیت پرینت اطلاعات به صورت فرم های دلخواه .* امنیت برنامه خیلی مهم هست و از نظر ارسال اطلاعات باید خیلی امنیت بالایی داشته باشه .

amir11205
شنبه 08 مهر 1391, 13:08 عصر
سلام
ببخشید
کجارو دیدی همچین برنامه ای رو Open Source ارائه کنن؟
اگه دیدی خبرمون کن

fjm11100
شنبه 08 مهر 1391, 13:17 عصر
بیخیال این یک پروژه چند میلیونیه کسی تو ایران از این کارا نمیکنه

homan1374
شنبه 08 مهر 1391, 13:33 عصر
یه چند میلیون خرج کن واست مینویسن(م)

mojtabam67
شنبه 08 مهر 1391, 13:44 عصر
سلام
ببخشید
کجارو دیدی همچین برنامه ای رو Open Source ارائه کنن؟
اگه دیدی خبرمون کن
دوست عزیز اینو برام بنویسی چقدر پول می گیری

من برا پروژه دانشگام می خوام پایان نامه کارشناسی ارشدم هست

خیلی بهش نیاز دارم

اگه می تونید بنویسید برام اما دانشجویی حساب کنید

مر30 از تمام دوستان گلم

Arash_janusV3
شنبه 08 مهر 1391, 14:29 عصر
پس از عرض سلام در خواست خود را به شرح ذیل معروض می دارم :

من می خوام برنامه ای بنویسم که به شکل زیر باشه اما خیلی از ماژول ها و کد ها را نمی دونم

لطفا به من کمک کنید تا برنامه را بنویسم یا اینکه کسی می تونه اینو بنویسه و به صورت open source قرار بده ؟

برنامه ای تحت شبکه که اطلاعات در یافتی را از طریق وی پی ان بتونه به یه شهر دیگه که مرکز بانک اطلاعاتی هست ارسال کنه . این برنامه باید برای هر کلایت یه دیتا بیس جدا داشته باشه که اطلاعات بعد از ذخیره شدن مثلاً برای بازه زمانی یک ماهه که این بازه قالبل تغییر باشه برای مرکز اطلاعات را ارسال کنه .*این برنامه اطلاعات شخص را باید به سه صورت دریافت کنه مثلا اگر قبلاً دانشجو بوده و الان شده استاد و بعد از اون که این شخص باز نشسته می شه را دریافت و ثبت کنه .* زبان مورد نظر برای نوشتن این برنامه سی شارپ یا وی بی دات نت باشه .* از گرافیک خوبی برخوردار باشه .* قابلیت دریافت تصویر پرسنلی و تصویر اسناد شخص مورد نظر را داشته باشه * قابلیت اتصال به اسکنر را دارا باشه .* قابلیت تماس با افراد ثبت شده را دارا باشه + ساپورت صدا و تصویر .* قابلیت ارسال پیامک .* قابلیت پرینت اطلاعات به صورت فرم های دلخواه .* امنیت برنامه خیلی مهم هست و از نظر ارسال اطلاعات باید خیلی امنیت بالایی داشته باشه .

این پروژه خیلی هم پیچیده نیست
در عجبم چرا یک دانشجوی پایان ترم کارشناسی ارشد نمی تونه چنین پروژه ای را خودش بنویسه:متفکر:
به نظر من اگر تا پایان این ترم مهلت داری از الان خودت شروع کن همه اینهایی که گفتی در همین تالار نمونه های آماده هست
فقط باید بتونی در کنار هم ازشون استفاده کنی

mojtabam67
شنبه 08 مهر 1391, 14:39 عصر
مر30 دوست عزیز

ashkan.comp
چهارشنبه 15 آذر 1391, 00:41 صبح
سلام دوست عزیز من 3تومن میگیرم مینویسمش
اگه مایل بودی پیام خصوصی بده

ma.rad
چهارشنبه 15 آذر 1391, 06:55 صبح
اینجا کسی همچین وقتی نداره برا شما این برنانه رو بنویسه،ما فقط می تونیم شما رو راهنمایی کنیم

ali_habibi1384
چهارشنبه 15 آذر 1391, 07:21 صبح
اینجا کسی همچین وقتی نداره برا شما این برنانه رو بنویسه،ما فقط می تونیم شما رو راهنمایی کنیم
اي بابا مشتريا رو نپرون توي اين بازار خرابي :بامزه:
آقا من 2.900.000 تومن ميگرم مينويسم كمتر نبوووووود؟

Mahmoud Zaad
چهارشنبه 15 آذر 1391, 08:55 صبح
دوست عزیز اینو برام بنویسی چقدر پول می گیری

من برا پروژه دانشگام می خوام پایان نامه کارشناسی ارشدم هست

خیلی بهش نیاز دارم

اگه می تونید بنویسید برام اما دانشجویی حساب کنید

مر30 از تمام دوستان گلم
بیشتر از 2 ماه از این پست میگذره، اما جواب میدم...
از دیدن این پست بسیار بسیار ناراحت و متاسف شدم، واقعاً جای تاسف داره که کسی پایان نامه کارشناسی ارشد خودش رو هم خودش ننویسه! بعد فردا احتمالاً به سمت استادی دانشگاه هم راضی نمیشه و از اینکه این مملکت حقش رو نداده و باید از اینجا بره حرف ها خواهد زد. واقعاً یکی از طنزهای خیلی تلخ این روزهای مملکت ما همینه، مدرکی که با پول به دست اومده. هر چند من اسم این رو میذارم "گدایی مدرک". حیف که اینجا دیواراش امنیت لازم رو ندارن وگرنه سرم رو محکم به دیوار می کوبیدم!