PDA

View Full Version : AJAX JQUERY

tehro0n
یک شنبه 09 مهر 1391, 21:07 عصر
سلام،
من از طریق جی کوئری چند باری اطلاعاتی رو به جاهایی که می خوام انتقال دادم اما این دفعه نمی دونم چرا هر کاری می کنم اطلاعات از صفحه ای که خروجی باید داده بشه برام ارسال نمیشه و با اررور مواجه میشم

البته اطلاعات ارسال میشن و در دیتابیس ذخیره میشن اما نتیجه کار برام ارسال نمیشه!
با آژاکس معمولی هم امتحان کردم اونجا هم نمایش داده نمیشه

تو تابع پایین AJAXLOAD صفحه ای است که باز میشه و پیغامی داده میشه

جالب اینجاست که تو لوکال هاست درست کار می کنه و وقتی رو سایتم میره کار نمی کنه!
در سایتم هم صفحات دیگه اطلاعات دیگه درست کار می کنند

$.ajax( {
type: "POST",
url: site+"submit.php?ref="+encodeURIComponent($rating_url)+"&thumb="+thumb,
scriptCharset: "utf-8",
cache: false,
success : function(data) {
var response = data.split("(||)");
if (response[0] !== "Err") {
$("#thumb0").text(response[0]);
$("#thumb1").text(response[1]);
AJAXLoad("", site+"msg.php?thumb="+thumb);
} else
AJAXLoad("", site+"msg.php?thumb=err");
},
error: function (request, ajaxOptions, thrownError) {
$("#thumb"+thumb).text("سیستم با مشکل مواجه شد");
showProgress(false);
}
});

pejman_view
دوشنبه 10 مهر 1391, 03:56 صبح
سلام

واقعاً علت های خیلی متفاوتی هست که کد شما به درستی کار نکند. اما توصیه من استفاده از افزونه فایرباگ (firebug) موزیلا فایرفاکس است. کمی توضیح در مورد فایرباگ می دهم و این توضیح قصد جسارت نیست اما واقعاً نمی دانم با فایر باگ کار کرده اید یا خیر. بعد از نصب فایرباگ در بالای سایت و در کنار بار آدرس حشره ایی مانند کفش دوزک دیده می شود آنرا فعال نمایید از پنجره باز شده console را باز نمایید و activate کنید.
سپس کدتان را اجرا نمایید با این کار خواهید فهمید ایراد کار شما از کجاست اما اگر باز هم مشکلی بود توضیحات کنسول را برایمان بفرستید لطفاً تا راهنماییتان کنیم.

باآرزوی موفقیت

tehro0n
دوشنبه 10 مهر 1391, 13:27 عصر
من ارروری پیدا نکردم، البته با این افزونه هم کار نکرده بودم شاید به همین خاطر باشه که چیزی پیدا نکردم
اگه شما یافتید بفرمایید اررور رو کجا نمایش داده و چگونه میشه این مشکل را رفع کرد ممنون

اسکریپت زیر مربوط به همین مشکل است

<script type="text/javascript" language="javascript">$rating_theme=3;$rating_color='ff0000';$rating_url ='http://www.toolsir.com/vote/';</script>
<script type="text/javascript" language="javascript" src="http://vote.toolsir.com/Rating.js"></script>

tehro0n
دوشنبه 10 مهر 1391, 14:10 عصر
یک سری تغییرات انجام دادم درست شد