PDA

View Full Version : سوال: ساخت مدیریت محتوا

davidrobert
دوشنبه 10 مهر 1391, 22:30 عصر
سلام و خسته نباشید من میخوام برای سایت مدیریت محتوا بیسازیم مثل برای شما که بتونیم عکس نوشته لینک و غیره رو با هم ذخیره کنیم ولی نمیدونیم چطوری میشه ساخت اگه فایل مدریت محتوای دارید در اختیاریم قرار بدید خیلی ممنون میشیم که بتونیم مثل همین مدیریت محتوا شما بیسازیم برای سایتم

css-man
سه شنبه 11 مهر 1391, 03:04 صبح
میشه یکم واضح تر بگی سوالتو ؟
یه کم گنگ بود

davidrobert
سه شنبه 11 مهر 1391, 10:56 صبح
سلام منظور من هیمن چیزی که سایت شما داری که می تونیم مطلب خودم رو بنویسیم و از شما سوال کنیم که نوشتید پاسخ گوی به این تاپیک که می تونیم نوشته خودم رو چپ چین راست چین کنیم و تصاویر به هش اضافه کنیم یه textbox هوشمند بیسازیم مثل برای شما که بالا textbox شما زبان های برنامه نویسی رو زده از xml , vb , sql و غیره رو قرار داده رو میشی دید منظور من همین پاسخ فوری که روی سایت خودن قرار دادید هستش میخوام همچین چیزی بیسازیم ولی نمی دونیم چطوری میشه ساخت اگه فایل کمکی برای ساخت این رو دارید به هم بدید خیلی ممنون میشیم کلی اینترنت رو گشتیم ولی فایلی پیدا نکردیم چه چطور میشه ساخت فقط یه فایل کمکی به هم بدید میتونیم بفمیم چطوری و بیسازیم از این که شما ساختید

رضا قربانی
سه شنبه 11 مهر 1391, 11:00 صبح
در مورد سیستم مدیریت محتوی انجمن ساز MyBB در گوگل سرچ کن . کلی آموزش و مطالب ازش می تونی پیدا کنی

همه چیشم رایگان هست.
موفق باشید

davidrobert
سه شنبه 11 مهر 1391, 20:26 عصر
سلام دوباره و خسته نباشید من فیلم آموزشی MyBB رو دیدیم این آموزش نصب یه CMS رو میده ولی من روش ساخت textbox که شما دارید و ازش استفاده مکنید رو میخوام یه textbox مثل برای شما که بتونیم متن ، لینک و تصویر و غیره رو با هم ذخیره کنیم رو میخوام نه یه cms من داریم سایتم رو خودم میسازیم و میخواستیم همچین مدریت محتوای مثل برای خودتون که دارید برای خودم هم بیسازیم که بتونیم در textbox خودم اطلاعات مختلفی از هم عکس متن و لینک رو با هم ذخیره کنیم میخواستیم نه یه cms که آموزش نصب قالب مای بی بی هستش ممنون میشیم اگه فایل همچین textbox داشته باشید و به هم بدید.

patriotic
سه شنبه 11 مهر 1391, 21:07 عصر
اگه شما میخواین cms نوسی رو یاد بگیرین میتونید از کتاب الکترونیکی به اسم: PHP.5 CMS Framework Development استفاده کنید! بسیار کتاب جالبیه! اگه لینکشو پیدا کردم حتما واستون میزارم!

patriotic
سه شنبه 11 مهر 1391, 21:23 عصر
اگه شما میخواین cms نوسی رو یاد بگیرین میتونید از کتاب الکترونیکی به اسم: PHP.5 CMS Framework Development استفاده کنید! بسیار کتاب جالبیه! اگه لینکشو پیدا کردم حتما واستون میزارم!

davidrobert
چهارشنبه 12 مهر 1391, 12:25 عصر
ممنون بابت کمکتون