PDA

View Full Version : مشکل در جابجایی برنامه

raha2006
جمعه 23 دی 1384, 11:33 صبح
سلام
کسی هست که بدونه چرا وقتی برنامه ای به زبان asp.net که در آن از بانکها استفاده شده (یعنی از دستورات insert,update,delete,select استفاده شده باشد )در کامپیوتر خودم برنامه کار می کرد و جواب گرفته بودم ولی وقته اون برنامه رو جابجا کردم ودر کامپیوتر دیگر بردم که اجرا کنم از executereader آن خطا گرفت (data type nonquery)
اگه کسی می دونه لطفا جواب منو بده ممنون می شم.

white fox
شنبه 24 دی 1384, 06:15 صبح
خوب دوست عزیز مشخص نکردی از چه بانکی استفاده میکنی...
اما معمولا اگر از Access استفاده کنی بعید بدونم همچین مشکلی پیش بیاد(من برخورد نکردم)
اما اگر از SQL-Server استفاده میکنی وقتی دیتابیستو منتقل میکنی باید بری در قسمت Security برنامه SQL-Server و دیتابیستو به صورت زیر اضافه کنی:
اگر سیستم ویندوز XP یا 2000 هست فقط کافیه به یوزر ASPNET دیتابیستو اضافه کنی و فیلدهای Owner , Reader , Writer رو انتخاب کنی
آگر سیستم عامل .Net Server یا همون 2003 خودمون باشه اینکار هارو برای کاربر IWG(اگر اسمش رو اشتباه نکرده باشم...اگر اون نبود کاربر WPG هست... الان یه لحظه یادم رفته سیستم خودمم Xp هستloooool)
کلا باید دیتابیست به کاربر مجاز اضافه بشه....والسلام!

raha2006
یک شنبه 25 دی 1384, 11:21 صبح
سلام دوست عزیز
من وقتی برنامه خود را کپی کرده و به کامپیوتر دیگری منتقل می کنم پیغام زیر را می دهد:uthenticataon mode="windows">
این به خاطر مجازی بودن فولدر برنامه ام می باشد ولی من چگونه آن را از حالت مجازی در بیاورم و برنامه ام را به جای دیگر منتقل کنم و همچنین من بانکم Access می باشد برنامه ای که نوشتم روی کامپیوتر خودم اجرا می شود ولی روی کامپیوتر دیگر موقع اجرا وقتی به فرمان ....comande.execut و بقیه دستورات command را اجرا می کنم پیغام می دهد که این فرمان باید در مورد query update استفاده شود دستور sql من در command فرمان insert into می باشد.
لطفا راهنماییم کنید.
متشکرم

brida_kh
یک شنبه 25 دی 1384, 12:23 عصر
دوست عزیز اینکارو انجام بدید ان شائ الله موفق میشید:
control panel/adminestaretive tools/iis/website/default website/سپس روی پروژتون کلیک راست کنید :
properties/در تب virtual directory
باید create رو بزنید
بعدش این دکمه تبدیل به remove میشه مشکل حل میشه!
موفق باشید

raha2006
دوشنبه 26 دی 1384, 19:01 عصر
سلام
خیلی ممنون مشکلم حل شد.
:لبخند: