PDA

View Full Version : گفتگو: از بین این زبان ها کدام رو انتخاب کنم؟

amir22448
جمعه 14 مهر 1391, 22:01 عصر
سلام.من یک سری زبان برنامه نویسی بلدم (خیلیا فولم بعضی ها هم بلدم) که الان براتون می نویسم:

برنامه نویسی:
C#
C
C++
VB.NET
VB
Pascal

طراحی وب:
ASP.NET
PHP(از قید این بگذرید)
ASP.NET C#
Javascript
jQuery
CSS

maktoom
جمعه 14 مهر 1391, 22:58 عصر
سلام
وقتی یه پروژه دستت بیافته بهتر می تونی قضاوت کنی چنتا زبون رو بلدی! شوخی...!
شما که دات نت کاری پس لاجرم با سی شارپ برخورد زیاد می کنی. اما در مورد سمت سرور هرچه بیشتر بلد باشی بهتره. دستت رو باز میذاره.
کلا این روزا متناسب با پروژه هایی که به تورت می خوره باید بری مطلب یاد بگیری. یه چیزای پایه بلد باش بقیش رو در حین کار میری یاد می گیری.

amir22448
شنبه 15 مهر 1391, 09:51 صبح
سلام.ببخشید من شوخیم کجا بود آقا!من که از همون اول گفتم که بعضی ها رو بلدم بعضی هارو هم فول فولم.بلدم یعنی کم بلدم.ولی ممنون از راهنماییتون به درد بخور بود.

اگه بخواید می تونم بگم کدومارو فول فولم و کدومارو بلدم.

maktoom
دوشنبه 17 مهر 1391, 21:18 عصر
شوخی...!
یعنی شوخی کردم به دل نگیرید.
اما جدای از شوخی این زبانهایی که مطرح کردید شاید روی کاغذ خیلی زیاد بنظر بیان. در عمل اینطور نیست. یه پروژه به تورتون می وره دقیقا روی نقطه ضعف شما. اونوقت عین کسایی که تازه دارن برنامه نویسی یاد می گیرن باید بشینید داکیومنت و پی دی اف بخونید. و ربطی هم نداره چنتا زبون دیگه بلدید. مشتری خواسته یا نوع کار اینجوره.
واسه اینکه وقت خودتون رو تلف نکنید متناسب با تکنولوژی ای که توی محل کارتون از شما خواستن روش کار کنید قوت خودتون رو توی اون بخش اضافه کنید. ممکنه یه روز یه پروژه چند میلیونی بتونید دست بگیرید که میارزه به صدتا پروژه کوچیک.