PDA

View Full Version : نشکستن خطوط

na3er-faraji
جمعه 14 مهر 1391, 23:59 عصر
وقتی متن پشت سر هم نباشه میشه متن رو شکست اما اگه یک همچین چیزی نوشته بشه نمیشه شکستش!!!
چیکا میشه کرد؟

fakhravari
شنبه 15 مهر 1391, 00:17 صبح
توی یه دیو بزار و مقدار طول مشخص کن

na3er-faraji
شنبه 15 مهر 1391, 12:22 عصر
دقیقا همین کار رو کردم . اما کار نمیکنه. وقتی متن رو بدون فاصله مینویسیم.

<div style="width:300px">
<asp:Label ID="lblText" runat="server" CssClass="padding10"></asp:Label>
</div>

amirzandi
شنبه 15 مهر 1391, 12:25 عصر
DIV Style='width:300px; display: inline-block'

na3er-faraji
شنبه 15 مهر 1391, 12:45 عصر
ممنون اما بازم همون جوریه. اگه موقع ورود اطلاعات اطلاعات درست وارد بشه که بینش space باشه درست میشه و میشکنه اما مثلا اگه دست رو گذاشت رو کیبورد و یه حرف رو به تعداد زیاد زد دیگه نمیشکنه!!!!!!

amirzandi
شنبه 15 مهر 1391, 13:17 عصر
<td style="width:573px"><asp:Literal ID="literl1" runat="server" Text="Put your text here." /></td>

mehdi-ghafari
شنبه 15 مهر 1391, 15:30 عصر
فکر نکنم با هیچ روشی درست بشه.
چون همون طور که گفتید میان این رشته هیچ فاصله ای نیست و همه ی اونها یک واژه تلقی میشه.
ضمن اینکه هیچ کلمه ای به این طولانی نیست و اگر شما با یک همچین چیزی مواجه شدید بدونید که کاربر قصد ...:چشمک: داره

na3er-faraji
یک شنبه 16 مهر 1391, 00:06 صبح
به هر حال باید یک راهی باشه. به نظرتون چه طور میشه تو زمان ورود اطلاعات تو یک تکست باکس که مالتی لاین هم هست عبارت رو درست کرد؟

amirzandi
یک شنبه 16 مهر 1391, 07:05 صبح
با literal تست کردی نشد؟

m110_110
یک شنبه 16 مهر 1391, 07:43 صبح
سلام
من كه منظورت رو دقيقا نفهميدم ولي نميشه با <br /> حل كرد؟

mehdi-ghafari
یک شنبه 16 مهر 1391, 20:11 عصر
من كه منظورت رو دقيقا نفهميدم ولي نميشه با <br /> حل كرد؟
نه. ایشون میگه مثلا کاربر این رشته رو تو تکست باکس وارد کنه : dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd dddddddddddddddddddddddddddddddddddd
خوب این اصلا منطقی نیست. البته یه راه غیر منطقی که به ذهن من میرسه اینه که:
1) بیایم یه تابع بنویسیم که یک رشته به عنوان ورودی بگیره. بعد بیایم یکی یکی حروف الفبا رو بررسی کنیم که اگر مثلا هر کدام از حروف بیش از فرضا 5مرتبه پشت سر هم بیخودی تکرار شده بود یه <br />بهش اضاف کنه.
:متفکر:

mehdi-ghafari
یک شنبه 16 مهر 1391, 20:13 عصر
چه جالب. به پست قبلی من دقت کنید. سایت برنامه نویس هم از همین روش اسستفاده میکنه. فقط بجای <br /> یه فاصله به رشته اضاف میکنه:گیج:
من از عمد تعداد کاراکتر d رو زیاد کردم تا ببینم چی میشه. فقط به جای 5تا این بررسی رو روی تعداد 50 کاراکتر تکراری انجام میده
.
.
البته میتونیم این کار رو سمت کلاینت انجام بدیم تا نیاز به هیچگونه کار اضافه سمت سرور نباشه. فکر نمیکنم تابع جاوااسکریپت یا JQuery این کار سخت باشه

na3er-faraji
یک شنبه 16 مهر 1391, 20:20 عصر
بهترین راه فیلتر اطلاعات در ورودیه . من همه راه ها رو چک کردم :دی

mehdi-ghafari
یک شنبه 16 مهر 1391, 20:26 عصر
بله کنترل اطلاعات ورودی مهمه ولی تو این مورد جواب نمیده. کاربر اطلاعات بی ارزش یا نامعتبر یا خطرناکی از لحاظ برنامه وارد نکرده. فقط این چیزی که وارد کرده بدرد ما نمیخوره و درواقع برای ما بی ارزش است.
فکر میکنم همون راه حل راه حل مناسبی باشه.
چون سیستم vBulletin یه سیستم واقعا قدرتمند و مهندسی شده است. حتما راه حل خوبی بوده که ازش استفاده کرده

na3er-faraji
دوشنبه 17 مهر 1391, 01:03 صبح
واسه چی کنترل اطلاعات جواب نده؟ چک میکنیم مثلا اگه 50 تا حرف پشت سر هم بود یک br میزنیم