PDA

View Full Version : سوال: ایجاد گالری

moshaver71
یک شنبه 16 مهر 1391, 17:10 عصر
سلام
من یه سیستم مدیریت محتوا نوشتم که دیگه کامل شده و فقط تنها مشکلش نداشتن گالری و منو داینامیک هست.
که اگه دوستان کمک کنن و این دو بخش رو هم کامل کنم واقعا لطف کردن.
من چون میخوام امکان ایجاد گالری های متعدد رو داشته باشم یه صفحه ایجاد کردم که گالری اونجا تعریف میشه و به هر گالری یه گالری آی دی تخصیص پیدا میکنه.
بعد از اینکه کاربر گالری رو ایجاد کرد میره به صفحه بارگذاری عکس و اونجا گالری مورد نظرش رو برای بارگذاری عکس انتخاب میکنه.
اینجا عکس های بارگذاری شده باید توی فولدر ذخیره بشن و اسم و گالری آی دی (این آی دی همون گالری هست که برای بارگذاری عکس انتخاب شده) توی دیتابیس ذخیره میشن.
البته خودم با استفاده از مثال هایی که توی سایت بود یه چیزی نوشتم ولی متاسفانه کار نکرد.
کدش رو اینجا قرار می دم تا در صورت امکان دوستان راهنمایی های لازم رو بکنن.

public function ImageUpload($PID, $GID, $title, $url) { //بارگذاری عکس در گالری
$this->Connect();
$WEBSITE = dirname(dirname(dirname(dirname(__FILE__))));
$error = array(); //آرایه ای جهت ذخیره سازی و نمایش خطاهای احتمالی
if($_FILES['image']['error'] != 0) { //بررسی وجود خطا در آپلود فایل
$error = 'خطا در آپلود فایل';
}
if(empty($error)) {
$files = scandir($WEBSITE.'/gallery/images'); //لیست فایل های موجود در آدرس داده شده
do {
$name = $_FILES["file"]["name"].'.jpg';
}
while(in_array($name, $files));
move_uploaded_file($_FILES['image']['tmp_name'], $WEBSITE.'/gallery/images');
if(file_exists($WEBSITE.'/gallery/images/'.$name)) { //بررسی وجود فایل با نام وارد شده
$src = imagecreatefromjpeg($WEBSITE.'/gallery/images/'.$name);
$dst = imagecreatetruecolor(125, 125);
imagecopyresized($dst, $src, 0, 0, 0, 0, 125, 125, imagesx($src), imagesy($src)); //ایجاد thumbs
imagejpeg($dst, $WEBSITE.'/gallery/thumbs/'.$name, 100); //مسیری قرارگیری thumbs
imagedestroy($src);
imagedestroy($dst);
$query = mysql_query("INSERT INTO `pic` VALUES ('$PID','$name','$title','$url','$GID')"); //قراردادن اطلاعات عکس در دیتابیس
}
}
elseif(!empty($error)) { //نمایش خطاهای رخ داده در طول انجام عملیلت
foreach ($error as $er) {
echo $er;
}
}
}

راستی یه سوال!؟
من چطوری میتونم دکمه ای رو توی قسمت بارگذاری عکس قرار بدم که تعداد عکس های انتخابی رو افزایش بده تا کاربر مجبور نباشه که برای آپلود 6 تا عکس 6 بار به صفحه بارگذاری عکس مراجعه بکنه.
پیشاپیش ممنون بابت توجهتون