PDA

View Full Version : حرفه ای: سایتم از دیروز در گوگل بلاک شده!!!!!!!!!!!!!!

mirahsani
یک شنبه 16 مهر 1391, 17:57 عصر
سلام دوستان
من سایتی دارم که خیلی رو سئوش کار کردم و اونو به پیج رنک 2 رسوندم.
سایتم به ازای کلمات کلیدی بسیار تو صفحه اول گوگله! مثل عبارت: "طراحی وب سایت"
از دیروز ظهر اکثر صفحات سایتم از ایندکس گوگل خارج شده و آمار بازدیدم به 0.01 کاهش پیدا کرده.
جاب اینجاست که رنک صفحاتی از سایتم که خیلی جانبی و به درد نخور بوده سر جاشه و پایین نیومده. مثل صفحه تعرفه ها!
من واقعا گیج شدم!!!! :(
وقتی دیروز داخل وب مستر شدم این پیغامو دیدم:
Google couldn't crawl your site because we were unable to access the robots.txt file.
اما من از ابتدا هم فایل روبوت نداشتم و بدون مشکل کار می کردم.
بدبختی اینه که حالا که روبوتو اضافه کردم این ارور پاک نمیشه و سایتم همچنان افت داره.
من خیلی دارم ضرر میدم سر این قضیه! کسی میتونه کمک کنه؟

mirahsani
دوشنبه 17 مهر 1391, 09:10 صبح
دوستان عزیز یعنی این سوال انقدر تخصصیه که حتی کسی یه نظر معمولی هم نداده!

amirzandi
دوشنبه 17 مهر 1391, 09:13 صبح
چرا به خود سایت google ایمیل نمی زنی و این مشکل را باهاشون در میون نمی زاری؟

amirzandi
دوشنبه 17 مهر 1391, 09:16 صبح
با یک سرچ ساده در گوگل می تونی یه چیزایی بفهمی دوست عزیز.... محتوای فایل robot.txt رو اینجا بزار... امکان اینکه IP Server شما بلاک شده باشه هست.

Vahid Rezaei
دوشنبه 17 مهر 1391, 09:17 صبح
ممکنه در گذاشتن برچسب طوری عمل کرده باشید ( زیاده روی کرده باشید ) که گوگل شما را اسپمر تشخیص داده باشه !!!

در هر صورت بهترین راه ارتباط با خود گوگل هست .

mirahsani
دوشنبه 17 مهر 1391, 09:47 صبح
ممنون دوستان عزیز
روبوتم درست شد ولی هنوز ایندکسم همون مشکلو داره! من تبادل لینک زیاد کردم. از اونم میتونه باشه ولی من شنیدم گوگل قبل از اینکه بلاک کنه یه سایتو داخل وبمستر بهش اخطار یا پیغام میده که به من نداده!!!
چطور میتونم با گوگل مستقیم ارتباط برقرار کنم؟
ایمیلش چیه؟
جواب آی پی ایرانو میده اصلا؟

amirzandi
دوشنبه 17 مهر 1391, 09:48 صبح
در گوگل عبارت : how to contact google tech support را جستجو کنید.

AmirGhasemi
دوشنبه 17 مهر 1391, 12:42 عصر
سلام
من هم در حال طراحي يك وب سايت هستم كه گويا آنهم همين مشكل را دارد! چند روزي است كه من دارم آن را بروز رساني مي كنم و طراحي جديد كه ويا در اين چند روز رنكينگ آن كم شده
اقا ما يه شايعاتي شنيديم نمي دونيم راسته يا نه
مي گن گويا در الگوريتم جديد رنكينگ گوگل اگه شما تبادل لينك داشته باشي نمره منفي داره
و دوم اينكه اگر از سايت هاي نامرتبط به موضوع وبلاگ شما به شما لينك شه هم نمره منفي داره

mirahsani
دوشنبه 17 مهر 1391, 14:04 عصر
نمره منفی بده خوبه! نه اینکه اصلا کلا آدمو بندازه بیرون. این نامردیه. تازه تبادل لینک دو طرفه رو منم شنیدم بده و تاجاییکه تونستم ازش دوری کردم.
ولی من خیلی از سایت هارو می بینم با وجود تبادل لینک دو طرفه بازهم رنک خوبی دارن!

رضا قربانی
سه شنبه 18 مهر 1391, 12:36 عصر
گوگل ، شمارو یه جورایی مجرم شناخته و افتادید توی بلک لیست.
کدنویسی شما طوری بوده که گوگل رو دور میزنه (برای بازدید بیشتر یا بالا آوردن کلمه کلیدی)

farshidgb
چهارشنبه 19 مهر 1391, 12:11 عصر
اولا متاسفم برای مشکلی که برات پیش اومده - تجربست دیگه. ببین سئو سازی بیش از حد یک وبسایت باعث میشه گوگل اونو بلاک کنه. کلا بحث سئو خودش به نوعی با هدف دورزدن گوگل صورت میگره که آدم باید نهایت احتیاط رو بکنه. هرجا ربات های جستجوگر ببینن سایتی داره سعی میکنه اونهارو گول بزنه بلاک می کنن. برای رفع مشکل اول با گوگل تماس بگیر. اگر بیخیال نشدن بنظر من یک دومین جدید بگیر قبلی رو ریدایرکت 301 کن به دومین جدید اینجوری رنکینگی که بابت لینک ها داری منتقل میشه به دومین جدید ولی خب نمی تونی انتظار داشته باشی در کوتاه مدت به صفحه اول گوگل برگردی.
در کل گوگل باید تصمیم بگیره اسم سایتتون از بلک لیست خارج کنه یا نه. اگر نکنه بهترین راه همینه که گفتم.

:افسرده: (http://www.imenbartar.com)

mirahsani
یک شنبه 23 مهر 1391, 15:13 عصر
اگه افتادم توی بلک لیست چرا صفحه ی مقاله هام هنوز بازدید خوبی داره که به دردم نمی خوره!!
تازه من شنیدم اگه بندازه تو بلک لیست توی وبمستر پیغام میده! که نداده!

mirahsani
یک شنبه 23 مهر 1391, 16:26 عصر
دوست عزیز ممنون از راهنماییت
فقط 2 تا سوال جدید واسم پیش اومد
اول اینکه چطور ریدایرکت 301 کنم؟ یعنی چی اصلا؟
دوم اگر سایت قبلی رو دایرکت کنم رو جدیده گوگل میفهمه این همون قبلیه هست و دوباره دودمانمو به باد میده

KinGover
جمعه 03 مرداد 1393, 12:13 عصر
با گوگل از طریق ایمیل نمیشه ارتباط بر قرار کرد
باید تو فرومش ثبت کنی مشکلترو

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zirend.ir (http://zirend.ir/) بازار کار آنلاین
اگر پروژه ای در دست دارید که برای انجام آن نیاز به کمک دارید یا اگر مهارتی دارید و میخواهید از طریق اینترنت کسب درآمد کنید
پیشنهاد میکنم که به سایت Zirend بزرگترین سایت برون سپاری پروژه سر بزنید.
www.zirend.ir (http://www.zirend.ir/)