PDA

View Full Version : مبتدی: تشخیص نصب نبودن فلش و اقدام به نصب آن در صورت نیاز

mehrdad85
دوشنبه 17 مهر 1391, 01:15 صبح
سلام وستان
همونطور که میدونید برای اجرای فلش نیازه که نرم افزار فلش روی سیستمم نصب باشه
چطوری میتونم چک کنم که روی سیستم فلش نصب هست یا نه و اگه نصب نبود اتوماتیک نصب بشه؟
جوری که نیاز نباشه کلا چیز خاصی رو سیستم نصب باشه مثل پک نرم افزاری لرد یا کینک

پیشاپیش از توجه و راهماییتون سپاسگذارم

مرسی

amirhossein.h
دوشنبه 17 مهر 1391, 21:57 عصر
سلام

من تا اونجایی که می دونم فلش همچین امکاناتی نداره و باید از نرم افزار های جانبی مثل MMB و ... و یا از زبان های برنامه نویسی دیگه استفاده کنید

اگه براتون امیکان داره می تونید با گرفتن خروجی exe. از فلش که نیازی به فلش پلیر هم نداره این مشکل حل کنید

mehrdad85
سه شنبه 18 مهر 1391, 07:50 صبح
سلام
آخه اگه بخوام از برنامه نويسي استفاده كنم نيازه كه يه سري چيز ديگه براي اجراي كد هاي برنامه نويسي نصب باشه مثلا .net frame work يا چيزاي ديگه
ميشه در مورد exe كردن برنامه توضيح بديد؟
يعني كلا ميشه يه فايل exe درست كرد و اون فايل را autorun كرد؟ بدون اينكه تنظيمات تغيير بكنه و چيزي عوض بشه؟

يه سوال ديگه هم داشت براي exe كردن نياز به نرم افزار خاصي هستش يا اينكه فايل exe جايي درست ميشه و بايد برم و از اونجا بردارمش؟

ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
مرسي

amirhossein.h
سه شنبه 18 مهر 1391, 14:04 عصر
خود فلش قابلیت exe. کردن رو داره کافیه فقط با کلید ctr + Shift + F12 رو فشار بدید تا پنجره ی Publish براتون باز بشه از اونجا می تونید برنامه رو با خوجی exe. پابلیش کنید

با نرم افزار های دیگه ای هم می شه این کارو کرد ولی بعضی نرم افزار ها از کد ها ی فلش مثل fscommand ها پشتیبانی نمی کنند یکی از این نرم افزار ها MDM Zinc هست البته این رو هم بگم که این نرم افزار ها راهنمای راحتی برای کداشون دارن

mehrdad85
سه شنبه 18 مهر 1391, 14:40 عصر
سلام
دوست عزيز بابت پاسختون ممنونم
فقط يه سوال
آيا دي وي دي هاي king يا parand را ديديد؟
من نميدونم چكار كردند كه بدون اينكه نياز به نصب يا وجود چيزي باشه اجرا ميشن و اگه
فلش رو سيستم نصب نباشه فلش را نصب ميكنه

من ميخواستم يه راهي مثل اون پيدا كنم
به هر حال سپاسگزارم
مرسي

smartie7
جمعه 16 فروردین 1392, 12:41 عصر
سلام
دوست عزيز بابت پاسختون ممنونم
فقط يه سوال
آيا دي وي دي هاي king يا parand را ديديد؟
من نميدونم چكار كردند كه بدون اينكه نياز به نصب يا وجود چيزي باشه اجرا ميشن و اگه
فلش رو سيستم نصب نباشه فلش را نصب ميكنه

من ميخواستم يه راهي مثل اون پيدا كنم
به هر حال سپاسگزارم
مرسي
سلام

منم دقیقاً همین سوال رو دارم.
لطفاً راهنمایی کنید

Microname
یک شنبه 18 فروردین 1392, 22:58 عصر
وقتی فلش روی سیستم کاربر نصب باشه یکسری فولدر و فایل در سیستم کاربر اضافه میشه مثلا mm.cfg ، میتوان وجود اینها رو چک کرد البته با ابزارهای جانبی مثل MDMZinc یا دلفی یا سی شارپ