PDA

View Full Version : سوال: نیاز به راهنمایی برای انتخاب زبان برنامه نویسی و پایگاه داده برای برنامه مدیریت فست فود.

darkspy
سه شنبه 18 مهر 1391, 22:15 عصر
سلام دوستان برای پروژه دانشجویی (کاردانی) می خوام برنامه مدیریت فست فود بنویسم ولی موندم از کدوم زبان و پایگاه داده استفاده کنم. با vb6 و #C کمی آشنا هستم ولی تا حالا برنامه نویسی پایگاه داده کار نکردم. ممنون میشم راهنمایی کنید از کدوم زبان و پایگاه داده استفاده کنم.

Amir_Developer
سه شنبه 18 مهر 1391, 22:19 عصر
با کسب اجازه از اساتید :
بنظر من البته اگه قابل باشم شما از سی شارپ استفاده کن و برای پایگاه داده هم میتونی از access استفاده کنی
چون هم کارکردن باهاش آسونه و هم برنامش سنگین نیست البته اگه میخوای حرفه ای تر باشه از sqlserver یا امثالهم استفاده کن.

darkspy
سه شنبه 18 مهر 1391, 22:39 عصر
ممنون دوست عزیز میشه در مورد ورژن Net Framework. و #C و SQl sever هم راهنمایی کنید.

SQl sever 2008 & C#‎ 2010 & .Net Framework 2 خوبه؟

ببخشید سوالاتم ابتدایی هستند
راستش متاسفانه خیلی اشتباه کردم از نظر نخوندن درس و ... و الان که فکر میکنم می بینم خیلی عقب هستم ... :ناراحت: یکم دیر ولی خوشبختانه سرم به سنگ خورده و میخوام جدی شروع کنم به همین دلیل دنبال پروژه آماده نرفتم و...
ببخشید زیاد حرف زدم :لبخندساده:
اگر دوستان در این زمینه کتاب یا cd که میدونن خوب هست معرفی کنند ممنون میشم

mahdi.bagheri
جمعه 21 مهر 1391, 09:51 صبح
سلام دوست عزیز
شما از ویژوال استودیو 2012 به همراه دات نت 4.5 که جدیدترین ورژن هست استفاده کنید. چون پروژه ویندوزی استفاده می کنید مشکلی در استفاده از نسخه 4.5 ندارید.

کتاب فارسی ای که بخوبی و درستی ترجمه شده باشه و حاوی اشتباهات نباشه سراغ ندارم چون خودم از کتاب های زبان اصلی استفاده می کنم. این کتابی هست که من پیشنهاد می کنم: Pro C#‎‎ 5.0 and .NET Framework 4.5
اینم لینک دانلود: http://uploaded.net/file/iao0aujt/12092012_01_Sheva370_Softarchive.net.rar