PDA

View Full Version : نحوه باز کردن پروژه

rezayeman
چهارشنبه 19 مهر 1391, 08:39 صبح
با سلام
شاید سوالم خنده دار باشه ولی به مشکل خوردم دیگه چه میشه کرد

پروژه های Asp.net که داخل فولدرش فایل با پسوند csproj. و یا sln. نداره چه جوری باید بازشون کرد؟

amirzandi
چهارشنبه 19 مهر 1391, 08:41 صبح
File/Open/Web Site

rezayeman
چهارشنبه 19 مهر 1391, 08:45 صبح
دوست عزیز با این روش نمیشه امتحان کردم

مثلا یکی از پروژه های آماده همین asp را از همین تالار دانلود کنید ببنید باز نمیشه

rezayeman
چهارشنبه 19 مهر 1391, 08:51 صبح
حل شد

مرسی

shahab2025
چهارشنبه 19 مهر 1391, 11:45 صبح
با سلام
پیرو سوال این دوستمون منم یک سوال مبتدی داشتم
توی بعضی پروژه های ASP فایلهای بانک اطلاعاتی در فولدر ASP_DATA هست چطوری از اون فایلها استفاده کنم ؟ وچرا در پروژه های من این فایلها نیست ؟ (در حالیکه منم از SQL بهره میبرم )
مرسی

حل شد

مرسی

میشه بفرمائید چطوری حل شد؟

rezayeman
چهارشنبه 19 مهر 1391, 12:52 عصر
از کدوم کاربر پرسیدین چجوری حل شد؟

shahab2025
چهارشنبه 19 مهر 1391, 15:16 عصر
از کدوم کاربر پرسیدین چجوری حل شد؟

مگر به جز شما کسی در این تاپیک این جملات را نوشته ؟
اگر نوشته و من نمی بینم ببخشید
از شما پرسیدم
منظورم این بود که کاری که کردین و مشکل حل شد را لطفا توضیح بدین

saeed_sho
چهارشنبه 19 مهر 1391, 17:11 عصر
توی بعضی پروژه های ASP فایلهای بانک اطلاعاتی در فولدر ASP_DATA هست چطوری از اون فایلها استفاده کنم ؟ وچرا در پروژه های من این فایلها نیست ؟ (در حالیکه منم از SQL بهره میبرم )
این نظر منه اون فایل های دیتابیسی که در فولدر App_Data قرار میدن باید در کانکشن استرینگ از AttachDbFilename استفاده بشه تا خود برنامه دیتابیس رو اتچ کنه و باید برنامه در درایوی قرار بگیره و اجرا بشه که اس کیو ال نصبه که پیش فرضش درایو سی هست تا بتون دیتابیس رو اتچ کنه اما اگه در آن فولدر نباشه معمولا بطور دستی در اس کیو ال اتچ میکنند و در کانکشن استرینگ هم از initial catalog استفاده میکنند و دیگه نیازی نیست دیتابیس در درایوی باشه که اس کیو ال نصبه که هر کدوم فواید و معایب خاص خودشو داره.

اگه کسی نظری داره بگه