PDA

View Full Version : عدم ارتباط کلاینت با سرور

hr_3303
چهارشنبه 19 مهر 1391, 18:34 عصر
سلام دوستان.من این سئوال رو چند بار تو چند جای مختلف مطرح کردم ولی جواب درستی نگرفتم.
دو تا سیستم دارم که روی یکیش SQL 2008 R2 نصب کردم و اون رو کردم سرور و روی یکی سیستم دیگم برنامه حسابداری که با VB6 نوشتم هستش.زمانی که روی سیستم کلاینت برنامه رو اجرا مینم این پیغام میده.
Login Failed . The Login is from an untrusted domain and Cannot be Used With Windowss

تو رو خدا کمک کنید.تا حالا چند بار ویندوز و برنامه SQL2005 , SQL 2008 عوض کردم ولی جواب نگرفتم.:عصبانی++:
من از مسئولین و تمامی دوستان خواهشمندم ، منو راهنمایی کنند.
با تشکر

pooya1072
پنج شنبه 20 مهر 1391, 10:13 صبح
سلام دوست عزیز
به نظر من قبل از اینکه ویندوز یا برنامه SQL رو عوض کنی باید ببینی این error چی هست.معنی کلیش اینه که : "ورود نا موفق ... ورود به سیستم از جانب یک منطقه نا مطمئن می باشد و ویندوز نمی تواند از آن استفاده کند ."
خب شما اولین کاری که باید انجام بدی اینه که رشته اتصال یا همون ConnectionString رو بنویسی ببینم چی هست که به احتمال 99% از همونه.
احتمالا توی ConnectionString در جایی Integrated Security=True رو نوشتی یا یه چنین چیزی.
در هر صورت به این نکته توجه کن : : برای اتصال بین دو سیستم توی شبکه از SQL Authentication استفاده کن . یعنی توی اس کیو ال یه یوزر و پسورد معرفی کن و توی رشته اتصال از اون استفاده کن.

حمیدرضاصادقیان
پنج شنبه 20 مهر 1391, 16:55 عصر
سلام.
اینجا (http://barnamenevis.org/showthread.php?363021-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D8%A8%D8%A7-SQL-2008) رو ببینید