PDA

View Full Version : مبتدی: راجع به یک پروژه ویندوز فرم

nowar1352
پنج شنبه 20 مهر 1391, 23:10 عصر
با سلام خدمت اساتید محترم من مدت یک سال است که برنامه نویسی میکنم بنظرم پیشرفتم خوبه و دست و پا شکسته کتابهای فارسی و انگلیسی زیادی مطالعه کردم
ولی این مطلب رو ندیم : سوالم اینه که فرض کنیم پرژه ای داریم شامل 20 فرم مختلف که ارتباط با دیتا بیس داره
من این پروژه رو ساختم و کامپیلش کردم و بردم اجرا بشه حالا مشتری هر بار تغییراتی رو میخواد توبرنامه بدم و این تغییرات تو برخی از فرمها هست . من میبایست اونهارو درست کنم و کل پروژه دوباره کامپایل کنم و اونها رو بریزم تو کامپیوتر مشتری و همینطور الی آخر چکار میتونم بکنم که فقط او فرمهای که تغییر کرده رو آپدیت کنم و به بقیه پروژه دست نخوره منظورم اینه که فقط تغییرات کامپایل بشه ببخشید این سوال بصورت یه انشاء شده ممنون میشوم پاسخم را بدهید

r. salehi
جمعه 21 مهر 1391, 12:13 عصر
سلام دوست عزیز
این مسله ای که مطرح کردید مشکلیه که من هم به تازگی باهاش مواجه شدم. فکر می کنم راه حلش هم برنامه های قابل ارتقا باشه اما منم نمیدونم چطور باید اینکار رو انجام داد. من که اگر روشش را پیدا کردم همینجا پست میگذارم. لطفا اگر ممکنه شما هم همینکار رو بکنید. فکر میکنم در درجه اول باید فروم MSDN رو بگردیم.
موفق باشید

nowar1352
شنبه 22 مهر 1391, 11:28 صبح
با تشکر از شما که سوالم رو متوجه شدید همینکه بهش توجه کردی ممنونم من از راهنمای شما استفاده میکنم و تو MSDN میگردم تو یکی دوتا فروم خارجی عضوم دست پا شکسته انگلیسیم بلدم سعی میکنم این سوالو تو اونجاها هم مطرح کنم با دوست های برنامه نویسم مطرحش میکنم اگه به جوابی درست رسیدم تو همینجا میزارم

ali reza mansoori 2
شنبه 22 مهر 1391, 15:42 عصر
یکی از روش های که به فکر من میرسه اینه که شما
دوتا پروژه داخل Visual Studio باز میکنید
یکی پنجره اصلی نرم افزار
یکی هم دیگر پنجره ها که باید خروجی آن به صورت Class Library باشه
شما از داخل فرم اصلی پنجره ها رو فراخوانی می کنید و دیگر کار ها رو انجام میدید
برای آپدیت نرم افزار هم Dll های که توسط پروژه دومی ساخته میشه و می تونید جایگزین Dll های قدیمی بکنید

Mani_rf
شنبه 22 مهر 1391, 16:25 عصر
درباره برنامه نویسی چند لایه تحقیق کنید، مطالب زیادی در این باره مطرح شده است.