PDA

View Full Version : مبتدی: نمایش اطلاعات گرید ویو در فرم دیگر جهت ویرایش

mortezasar
جمعه 21 مهر 1391, 20:46 عصر
سلام خدمت همگی
من یدونه گرید ویو دارم که از اطلاعات جدول پر میشه حالا میخوام روی هر سطرش که کلیک میکنم اطلاعات اون سطر از گرید ویو بیاد توی فرم ویرایش اطلاعات و درون تکس باکس ها قرار بگیره
با تشکر

Nima_kyan
جمعه 21 مهر 1391, 21:17 عصر
میتونی از کد زیر استفاده کنی. یعنی تو رویداد CellMouseClick گریدویو مقادیر رو بریزی تو تکست باکس هات و بعد هر کاری خواستی روشون انجام بدی

private void dataGridView1_CellMouseClick(object sender, DataGridViewCellMouseEventArgs e)
{
TextBox1.Text = dataGridView1[0, dataGridView1.CurrentRow.Index].Value.ToString();
TextBox2.Text = dataGridView1[1, dataGridView1.CurrentRow.Index].Value.ToString();
TextBox3.Text = dataGridView1[2, dataGridView1.CurrentRow.Index].Value.ToString();
}

r_s1389@yahoo.com
جمعه 21 مهر 1391, 22:40 عصر
دوست عزیز سلام
میتونی اصلا یک کار دیگه بکنی یک panel بر روی دیتاگریدویو اضافه کن بعدا این کد رو بنویس

private void dataGridView1_CellDoubleClick(object sender, DataGridViewCellEventArgs e)
{

panel1.Visible = true;
textBox1.Text = dataGridView1.CurrentRow.Cells[2].Value. ToString();
textBox2.Text = dataGridView1.CurrentRow.Cells[5].Value. ToString();
}
یه چیز دیگه پیش فرض panel1.Visible = false کن

mortezasar
جمعه 21 مهر 1391, 22:42 عصر
سلام فکر کنم این رویداد واسه کلیک روی هر خونه باشه من واسه هر سطر میخوام

Nima_kyan
جمعه 21 مهر 1391, 22:46 عصر
خوب کافیه شما خصوصیت SelectionMode گریدویوت رو برابر FullRowSelect قرار بدی.

mortezasar
جمعه 21 مهر 1391, 22:52 عصر
من از دیتا گرید ویو کامپونت تلریک استفاده می کنم و این گزینه داخلش نیست اما توی گرید ویو خود سی شارپ گزینه ش هست

mortezasar
جمعه 21 مهر 1391, 22:54 عصر
من از دیتا گرید ویو کامپونت تلریک استفاده می کنم و این گزینه داخلش نیست اما توی گرید ویو خود سی شارپ گزینه ش هست
آقا مرسی گرینه رو پیدا کردم برم کد بزنم

r_s1389@yahoo.com
جمعه 21 مهر 1391, 23:26 عصر
آقا شرمنده یادم رفته بو بگم که SelectionMode گریدویو رو برابر FullRowSelect قرار بدی.