PDA

View Full Version : مرحله بعد از طراحی وب سایت css

idan1994
شنبه 22 مهر 1391, 13:14 عصر
سلام من الان یه قالب وب سایت با css کد نویسی کردم همه چیش تکمیله الان قالب آمادسو می خواستم ببینم بعد از طراحی قالب باید چه کاری انجام بدم؟

lady64
شنبه 22 مهر 1391, 13:25 عصر
هدفتون چیه ؟ پروژه ی خاصی در نظر دارید و میخواید سمت سرور رو هم کدنویسی کنید ؟ یا هدفتون فقط طرح قالب بود ؟ با چه زبان هایی آشنا هستید ؟
PHP? ASP.NET?

idan1994
شنبه 22 مهر 1391, 15:37 عصر
می خوام برای یه مشاور املاک وب سایت درست کنم.فقطم css و html بلدم. فک کنم بتونم ورد پرسو به این قالبم به هم مرتبط کنم. حالا با این تفاسیر شما پیشنهاد می کنید چکار کنم وب سایتو درست کنم؟

khanlo.javid
شنبه 22 مهر 1391, 16:05 عصر
اگه وردپرس رو به خوبی بلد باشید میتونید راه اندازی کنید در غیر اینصورت باید با یه برنامه نویس سمت سرور قرارداد ببندید تا براتون این کار رو انجام بده .

موفق باشید.

m.a.sh
شنبه 22 مهر 1391, 17:29 عصر
دوست عزیز طراحی وب سایت با جوملا و وردپرس فرق میکنه
شما در طراحی وبسایت فقط از کدهای استاندارد html استفاده میکنی ولی در جوملا و وردپرس باید از یه سری تگهای مخصوص جوملا یا وردپرس استفاده کنی.
نصب جوملا و وردپرس روی هاست که خیلی آسونه و کاری نداره
اما اگه بخوای قالبش رو دستی بسازی خیلی گیج میشی (اگه بلد نباشی)
به همین خاطر دوتا توصیه بهت میکنم
یا از قالبهای استاندارد استفاده کن که توی خیلی از سایتا میتونی دانلود کنی
یا از نرم افزار artisteer استفاده کن که خیلی راحت میتونی برای جوملا و وردپرس قالب طراحی کنی
و همچنین بهت توصیه میکنم از جوملا استفاده کن (نظر شخصی) چون هم راحتتره هم قدرت مند تره هم امنیتش بیشتره حالا خود دانی:قلب:

idan1994
شنبه 22 مهر 1391, 20:26 عصر
من قالب بندی وب سایتمو اگه روی سیستم مدیریت محتوای ورد پرس پیدا سازی کنم .کار تمومه؟ چون من دارم واسه یه مشاور املاک اینو می سازم بلاخره نیازه که بعضی وقتا اطلاعاته املاکارو داخل سایت وارد کنم . بخاطر همین من شنیدم به دیتا بیس نیاز دارم.الان من چون می خوام از ورد پرس استفاده کنم بازم به دیتا بیس نیاز دارم یا خود ورد پرس قسمتیو داره که اطلاعاتو توش ذخیره کنه؟

idan1994
دوشنبه 24 مهر 1391, 09:33 صبح
من قالب بندی وب سایتمو اگه روی سیستم مدیریت محتوای ورد پرس پیدا سازی کنم .کار تمومه؟ چون من دارم واسه یه مشاور املاک اینو می سازم بلاخره نیازه که بعضی وقتا اطلاعاته املاکارو داخل سایت وارد کنم . بخاطر همین من شنیدم به دیتا بیس نیاز دارم.الان من چون می خوام از ورد پرس استفاده کنم بازم به دیتا بیس نیاز دارم یا خود ورد پرس قسمتیو داره که اطلاعاتو توش ذخیره کنه؟

l4dl4d
سه شنبه 25 مهر 1391, 12:03 عصر
دوست عزیز شما باید بعد از آن از php یا غیره استفاده کنید و سایت رو گسترش بدید
یا از وردپرس استفاده کنید