PDA

View Full Version : مبتدی: چگونگی نمایش اطلاعات بولین در گرید ویو

mortezasar
شنبه 22 مهر 1391, 17:53 عصر
با سلام خدمت همه دوستان من تو برنامه چندتا چک باکس دارم که امکانات رو مشخص میکنه و اگه اون روستا اون امکانات رو داشته باشه چک باکس ها تیک میخوره و در دیتا بیسم به صورت بولین ذخیره میشه حالا میخوام اطلاعات رو تویه دیتا گرید ویو نمایش بدم اما نمیدونم چه جوری اطلاعات رو نمایش بدم و واسه امکانات چیکار کنم اگه میشه راهنمایی کنید
دیتا گرید ویو رو واسه امکانات چیکار کنم و چه جوری عبارات بولی رو به متن او چک باکس در گرید ویو
تبدیل کنم

alexmcse
شنبه 22 مهر 1391, 20:04 عصر
این فایلها رو دانلود کن
مشکلی داشتی پیام بگذار

http://s1.picofile.com/file/7526785585/check_box.rar.html

:تشویق::تشویق:

danialafshari
شنبه 22 مهر 1391, 21:02 عصر
سلام
یه datagrid روی فرمت بزار بعد رو فلش کوچیک بالاش کلیک کن بعد بزن Add Columns بعد در قسمت type بزارش روی DataGridViewCheckBoxColumn
موفق باشی

mortezasar
شنبه 22 مهر 1391, 23:36 عصر
سلام میشه درباره کد نویسی ش توضیح بدین

veniz2008
یک شنبه 23 مهر 1391, 01:01 صبح
با سلام خدمت همه دوستان من تو برنامه چندتا چک باکس دارم که امکانات رو مشخص میکنه و اگه اون روستا اون امکانات رو داشته باشه چک باکس ها تیک میخوره و در دیتا بیسم به صورت بولین ذخیره میشه حالا میخوام اطلاعات رو تویه دیتا گرید ویو نمایش بدم اما نمیدونم چه جوری اطلاعات رو نمایش بدم و واسه امکانات چیکار کنم اگه میشه راهنمایی کنید
دیتا گرید ویو رو واسه امکانات چیکار کنم و چه جوری عبارات بولی رو به متن او چک باکس در گرید ویو
تبدیل کنم
خوب کجاش رو مشکل داری؟ میخوای به چه صورتی نمایش بدی؟ کاملتر توضیح بده.

danialafshari
یک شنبه 23 مهر 1391, 01:52 صبح
سلام دوست عزیز
شما وقتی دیتاگرید رو به بانک وصل کنید خیلی راحت چک باکس های توی بانک به صورت چک باکس در دیتاگرید نمایش داده میشن.
value ذخیره هم کافیه بزنی checkbox1.checked رو ذخیره می کنی
اینم سورس :