PDA

View Full Version : auto share!

hamidhws
شنبه 22 مهر 1391, 23:52 عصر
سلام دوستان

فرض کنید 200 تا اکانت در یک شبکه اجتماعی مثل گوگل پلاس داریم . حالا میخوایم یه مطلبو با هر 200 تا اکانت بفرستیم . اینطوری وقت زیادی میگیره مخصوصا اگه چند بار در روز بخوایم تکرار کنیم.
با این تفاسیر میخواستم بدونم آیا نرم افزار خاصی هست که اینکارو بصورت اتوماتیک برامون انجام بده؟یعنی اون مطلب خاص رو بهش بدیم و اون هم با هر 200 اکانت این مطلبو share کنه؟

به نظرتون همچین نرم افزاری وجود داره که هم قابل اعتماد باشه و هم کارشو درست انجام بده یا اینکه مجبورم خودم واسه نوشتنش اقدام کنم؟

ممنون

gorg313
یک شنبه 23 مهر 1391, 00:04 صبح
سلام

نرم افزار بايد بهتون بگم که نرم افزار در ياهو با اسپمر تبليغات ميکنن

در فيس بوک هم با اسپمر تبليغات ميکنن

بعد بگم که در وبلاگ ها با اسپمر تبليغ مي کنن

اسپمر کارش چيه در همه جا يکسان نيستش داش من در ياهو ميره در مدت زمان معين تعيين شده در روم ها تبليغ ميکنه از طريق س ا ک س و لوگين کردن چند آي دي و بعضياشم با ورود فرد به صورت خصوصي بهش پيام ميدن اين مختصر توضيح

اسپمر وبلاگ ها هم که تنظيم متن درست ميشه که شما فقط با وارد کردن کدهاي تايين شده پيام را ارسال مي کنيد

کاش ميگفتي براي کجا ميخواي باز برو به اين آدرس نمي دونم آدرس درست باشه يا نه باز يه سر بزن http://www.soft.ultrasoft.ir (http://www.soft.ultrasoft.ir/)

داداش برو ليست سايتشو چک کن شايد نرم افزار بود

:چشمک:

hamidhws
یک شنبه 23 مهر 1391, 00:33 صبح
مرسی دوست عزیز

کاش ميگفتي براي کجا ميخواي

برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک و گوگل پلاس میخوام

FastCode
یک شنبه 23 مهر 1391, 06:17 صبح
Google با XMPP/SMTP و FaceBook با SOAP API ه خودش کار میکنه

hamidhws
یک شنبه 23 مهر 1391, 13:22 عصر
Google با XMPP/SMTP و FaceBook با SOAP API ه خودش کار میکنه
ضمن تشکر از پاسخگوییتون دوست عزیز.به این ترتیب یعنی راهی نیست؟مثلا برنامه ای که خودشو جای مرورگر جا بزنه و یوزر نیم و پسورد رو بهش بدیم و همون کارایی که میخوایم ما انجام بدیم اون برامون انجام بده؟

FastCode
یک شنبه 23 مهر 1391, 22:52 عصر
SMTP هزار بار از مرورگر راحتتره.
SOAP از SMTP راحتتره.

hamidhws
چهارشنبه 26 مهر 1391, 02:42 صبح
ببخشید دوست عزیز میشه کمی بیشتر توضیح بدید و اینکه آیا میشه این هارو شبیه سازی کرد؟

FastCode
چهارشنبه 26 مهر 1391, 19:54 عصر
شبیه سازی نیاز نداره
اینهای پروتوکل های IEEE و RFC و .... هستن
فقط کافیه جستوجو کنید
Facebook API C#
SMTP C#