PDA

View Full Version : سوال: نرم افزار تاکسی تلفنی با قابلیت کالر آی دی

matin.soft
یک شنبه 23 مهر 1391, 14:57 عصر
با سلام به همه دوستان
بنده یه نرم افزار تاکسی تلفنی کار کردم با قابلیت نمایش مشخصات تماس گیرنده.برای ارتباط با مودم کالر آی دی از اکتیو ایکس یه شرکت تولید کننده این مودمها استفاده کردم که برای مودمهای اون شرکت جواب می ده.
حالا می خواستم بدونم اگه کاربر از یه مودم مثلا خارجی یا هر نوع مودم کالر آی دی دیگه ای استفاده کنه آیا این اکتیو ایکس برای اون مودم جواب می ده یا خیر؟
با تشکر از پاسخ های شما عزیزان:لبخندساده:

Y_Safaiee
یک شنبه 23 مهر 1391, 15:56 عصر
با سلام خدمت شما دوست عزیز

معمولا تو پروژه های اینطوری مودمو برنامه نویس میخره و برنامه رو باهاش مینویسه بعد به همراه نرم افزار رو سیستم مشتری نصب میکنه و پول مودم رو میاره رو فاکتور و از مشتری میگیره,این روال نوشتن برنامه های اینطوریه یا راه دیگشم اینه ک به مشتری میگه این مودم رو بخر تا برنامت کار کنه.

اما در جواب شما دوست عزیز باید بگم بیشتر اکتیویکس ها آخر کدشو دربیاری به TAPI بر میگردن و با TAPI کار میکنن و درواقع اکتیوایکس شما نقش واسط رو داره,اگه Activex مودم شما با این شیوه کار کنه و فقط برای مودم شما ریجسترش نکرده باشن احتمال ساپورتش بسیار بالاست.

یه مسئله دیگم برند مودم مقصده که چه مدلی و با چه امکاناتیه.

در مورد مودم های خارجی اگه منظورتون مودم هاییه که به صورت External هست مثه مودم هایی که برای لپتاپ ها موجوده,یا مودم های ADSL ای باید بگم بسته به سیستم مخابرات فرق میکنه و احتمال ساپورت خیلی خیلی کمه.

البته جواب هایی که بالا دادم بیشتر مربوط به مودم هاییه که مخصوصه و همراهش کامپوننت و سمپل کد میدن نه مودم هایی که شما روی PCI نصب میکنی .

موفق باشی
بایت بایت

modern_amin
یک شنبه 23 مهر 1391, 16:03 عصر
معمولا مودم 3چیت جواب میده...

AmirGhasemi
دوشنبه 24 مهر 1391, 10:40 صبح
دوست عزيزم متين جان
مي توني نام اون شركت و شماره تماسي با آنها به من هم بدهي چون من هم دنبال مودمي هستم كه مطمئن باشم حتما جواب مي ده